Wielu właścicieli domów decyduje się na okna drewniane, ze względu na ich szczególny urok i naturalny blask, który dodają do całości wnętrz. Mimo wszystkich swoich zalet, okna drewniane wymagają nieco większej pielęgnacji niż np. okna PCV czy plastikowe. Wiele osób nie wie, jak umiejętnie zabrać się za oczyszczenie i konserwacje drewnianych okien. Jednak nie jest to takie trudne. Podpowiadamy, co zrobić, aby drewniana stolarka okienna cieszyła oczy przez długi czas. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Dobrze utrzymany trawnik, to bardzo ważny element wystroju każdego ogrodu. Skok technologiczny, jakiego doświadczyliśmy w ubiegłych dwudziestu latach, spowodował, że kontrolowanie wysokości trawy stało się bardzo łatwe i całkiem przyjemne. Koszenie trawy, o ile robi się to za pomocą dobrej jakości kosiarki, z niechcianego obowiązku, stało się odprężającą czynnością dla wielu osób. Czym powinna charakteryzować się nowoczesna kosiarka? Jakie powinna mieć funkcje? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
szafa komandor

Głębokość szafy może wielu osobom wydawać się zbyt banalne, aby poświęcać czas na jego objaśnienia. Okazuje się jednak, że różne jego rozumienie przez producentów mebli na wymiar i klientów jest przyczyną wielu nieporozumień. Jak zatem powinniśmy mierzyć głębokość szafy, aby ich uniknąć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

We współczesnych, w większości nowocześnie urządzonych łazienkach zdecydowanie królują podwieszane miski wc. Do ich prawidłowego montażu niezbędny jest zakup nie tylko samego sedesu, ale także dedykowanego mu stelaża, który zapewni wybranemu rozwiązaniu właściwą funkcjonalność. Stelaż do wc, miska ustępowa oraz przycisk do spłukiwania wody to jedne z najważniejszych elementów, które znajdują się w każdej nowoczesnej łazience. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Profile L są to pianki ochronne typu L. Kształt modelu przystosowany jest do zapewnienia właściwej ochrony narożnikom i krawędziom wykonanym ze szkła, drewna, plastiku czy metalu. Dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, z materiałem przylepnym. Umożliwia to ich szybki i łatwy montaż. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Możliwość zrelaksowania się przy kominku z pięknie palącym się drewnem to marzenie wielu osób. Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić, chociażby ze względu na warunki, w jakich mieszka. Nie oznacza to wcale, że jest się od razu na straconej pozycji. Na rynku dostępne są różne alternatywne rozwiązania, które z pewnością pozwolą na równie udany relaks, mimo że w palenisku nie będzie żywego ognia. Do wyboru są kominki elektryczne i biokominki. Które z urządzeń są lepsze? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]