Proces aranżacji łazienki nie należy do najprostszych zadań, w końcu łazienka powinna wyróżniać  się designem, ale też być funkcjonalna i ergonomiczna. Tutaj dużą rolę odgrywają różnego typu akcesoria ‒ o jakich w szczególności powinniśmy pamiętać? Poniżej drobna podpowiedź. Zachęcamy do lektury! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Budowa domu to wieloetapowa inwestycja, która zaczyna się od robót ziemnych, a kończy na montażu instalacji i wylewkach. Do kompleksowej realizacji poszczególnych zadań potrzebne są maszyny budowlane. Jakie? Z naszego artykułu dowiesz się, jaki sprzęt ciężki jest wykorzystywany na placu budowy. To cenne wskazówki zarówno dla inwestora, jak i firmy, która dopiero rozpoczyna swoją działalność w branży. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pale CFA i SDP oraz VDP są powszechnie stosowane w pracach geotechnicznych. Ich wykonaniem zajmują się specjalistyczne firmy, które od wielu lat wzmacniają grunty i stabilizują podłoża. Co trzeba wiedzieć o palach CFA? Czym wyróżniają się pale SDP, VDP i kiedy są stosowane? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Bateria wannowa 3-otworowa to idealne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Minimalistyczny i elegancki wygląd jest doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Bateria tego rodzaju montowana jest na krawędzi wanny i tworzy z nią spójną całość. 3-otworowa bateria wannowa- co musisz wiedzieć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Mając na uwadze, że stan epidemii powinien zostać zakwalifikowany jako siła wyższa oraz zgodnie z postanowieniami umów zawartych z wykonawcami, brak jest możliwości wypłaty wynagrodzenia za usługi faktycznie niezrealizowane czy niewykupione bilety. Upadłość wykonawcy nie może być podstawą odstąpienia od umowy. Jeżeli wykonawca odstąpi od umowy w toku jej realizacji, powinien zapłacić karę umowną, gdy wynika to z treści zawartej umowy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Plakaty do salonu wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne dodatki do wnętrz. Wybór ciekawych ozdób jest ogromny, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego. Wbrew pozorom nie trzeba wydawać majątku – ceny znajdują się na bardzo korzystnym poziomie, co zadowoli tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Warto dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą dekorację ścienną do swojego mieszkania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]