Ocieplenie poddasza z wykorzystaniem izolacji natryskowej wykonywanej poprzez nakładanie piany poliuretanowej już od kilku dobrych lat zyskuje coraz większą popularność. Jednak efektywne ocieplenie poddasza tą metodą zależy od właściwego przygotowania powierzchni pod izolację natryskową. Sprawdźmy, jak odpowiednio przygotować poddasze przed wykonaniem izolacji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Aranżacja wnętrza wymaga przede wszystkim określenia swoich potrzeb i oczekiwań. Jedni stawiają na funkcjonalizm połączony z minimalistycznymi dodatkami, drudzy na odrobinę ekstrawagancji. Jedno, jak i drugie rozwiązanie jest dobre, o ile trafia w gust i potrzeby domowników. Jeśli stoisz przed wyzwaniem, jakim jest zmiana aranżacji pomieszczenia – zostań koniecznie z nami. Przedstawiamy 7 najlepszych sposobów na unikalny wystrój wnętrza! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Drewno to jeden z najlepszych materiałów na domki letniskowe – jest niezwykle estetyczne i naturalnie komponuje się z roślinnym otoczeniem. Jego wygląd zmienia się jednak wraz z upływem lat, ponieważ jest wrażliwe na wiele różnych czynników. Dzisiejszy artykuł polecamy uwadze wszystkich właścicieli domków rekreacyjnych – odpowiadamy w nim na pytanie, jak odnowić drewniany domek letniskowy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wielu właścicieli domów decyduje się na okna drewniane, ze względu na ich szczególny urok i naturalny blask, który dodają do całości wnętrz. Mimo wszystkich swoich zalet, okna drewniane wymagają nieco większej pielęgnacji niż np. okna PCV czy plastikowe. Wiele osób nie wie, jak umiejętnie zabrać się za oczyszczenie i konserwacje drewnianych okien. Jednak nie jest to takie trudne. Podpowiadamy, co zrobić, aby drewniana stolarka okienna cieszyła oczy przez długi czas. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Dobrze utrzymany trawnik, to bardzo ważny element wystroju każdego ogrodu. Skok technologiczny, jakiego doświadczyliśmy w ubiegłych dwudziestu latach, spowodował, że kontrolowanie wysokości trawy stało się bardzo łatwe i całkiem przyjemne. Koszenie trawy, o ile robi się to za pomocą dobrej jakości kosiarki, z niechcianego obowiązku, stało się odprężającą czynnością dla wielu osób. Czym powinna charakteryzować się nowoczesna kosiarka? Jakie powinna mieć funkcje? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
szafa komandor

Głębokość szafy może wielu osobom wydawać się zbyt banalne, aby poświęcać czas na jego objaśnienia. Okazuje się jednak, że różne jego rozumienie przez producentów mebli na wymiar i klientów jest przyczyną wielu nieporozumień. Jak zatem powinniśmy mierzyć głębokość szafy, aby ich uniknąć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]