Budowa i remont potrafią być uciążliwe. Tym bardziej, gdy sami nie mamy specjalnie pojęcia o budowlance, a dodatkowo brakuje nam czasu, by samodzielnie się wszystkim zająć, czy nawet nadzorować prace. Klucz do sukcesu stanowi dobra firma budowlana. To ona poprowadzi nas przez burzliwy okres budowy lub remontu. Warto poświęcić nieco uwagi na znalezienie odpowiedniej ekipy, której powierzymy nasze pieniądze i zaufanie. Na co należy zwracać uwagę? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Postanowiłeś rozbudować swoją flotę pojazdów o koparko-ładowarkę? Masz w planach modernizację parku maszynowego? Świetnie się składa, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Jeżeli szukasz sprzętu, który od lat cieszy się uznaniem specjalistów z różnych branż, to zwróć uwagę na serię JCB 3CX Plus. Tworzą ją pojazdy uznawane za najwydajniejsze w historii! I nie jest to tylko marketingowy slogan – za wyborem maszyn przemawiają ich parametry, a także setki pozytywnych opinii i rekomendacje ekspertów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ocieplenie poddasza z wykorzystaniem izolacji natryskowej wykonywanej poprzez nakładanie piany poliuretanowej już od kilku dobrych lat zyskuje coraz większą popularność. Jednak efektywne ocieplenie poddasza tą metodą zależy od właściwego przygotowania powierzchni pod izolację natryskową. Sprawdźmy, jak odpowiednio przygotować poddasze przed wykonaniem izolacji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Aranżacja wnętrza wymaga przede wszystkim określenia swoich potrzeb i oczekiwań. Jedni stawiają na funkcjonalizm połączony z minimalistycznymi dodatkami, drudzy na odrobinę ekstrawagancji. Jedno, jak i drugie rozwiązanie jest dobre, o ile trafia w gust i potrzeby domowników. Jeśli stoisz przed wyzwaniem, jakim jest zmiana aranżacji pomieszczenia – zostań koniecznie z nami. Przedstawiamy 7 najlepszych sposobów na unikalny wystrój wnętrza! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Drewno to jeden z najlepszych materiałów na domki letniskowe – jest niezwykle estetyczne i naturalnie komponuje się z roślinnym otoczeniem. Jego wygląd zmienia się jednak wraz z upływem lat, ponieważ jest wrażliwe na wiele różnych czynników. Dzisiejszy artykuł polecamy uwadze wszystkich właścicieli domków rekreacyjnych – odpowiadamy w nim na pytanie, jak odnowić drewniany domek letniskowy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wielu właścicieli domów decyduje się na okna drewniane, ze względu na ich szczególny urok i naturalny blask, który dodają do całości wnętrz. Mimo wszystkich swoich zalet, okna drewniane wymagają nieco większej pielęgnacji niż np. okna PCV czy plastikowe. Wiele osób nie wie, jak umiejętnie zabrać się za oczyszczenie i konserwacje drewnianych okien. Jednak nie jest to takie trudne. Podpowiadamy, co zrobić, aby drewniana stolarka okienna cieszyła oczy przez długi czas. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]