Niezależnie od tego, czy w Twojej kuchni znajduje się zmywarka, nie powinno w niej zabraknąć funkcjonalnego zlewozmywaka z odpowiednio dopasowaną baterią kuchenną. Dobrze dobrana armatura nie tylko ułatwi Ci proces przyrządzania posiłków, ale będzie też cennym elementem aranżacji nowoczesnego wnętrza. Obecnie asortyment baterii kuchennych jest ogromny – jak zatem wybrać najlepsze? Na jakie cechy armatury musisz zwrócić uwagę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dbanie o porządek i higienę jest bardzo dużym wyzwaniem w miejscach o dużym natężeniu ruchu, miejscach publicznych, restauracjach, urzędach czy szpitalach. Tam, gdzie dziennie przewija się dużo osób, wytwarzane jest jedzenie lub zapewniana jest opieka medyczna, kwestia higieny to absolutny priorytet, a na serwis sprzątający i zapewniający porządek wydawane są spore kwoty. Brud i zarazki to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim kwestia zagrożenia zdrowiu i życiu. Każda osoba zarządzająca tego typu placówkami zdaje sobie zatem sprawę, jak ważna jest właściwa organizacja pracy oraz stosowanie skutecznych środków czystości i bezpiecznych dla skóry akcesoriów higienicznych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Twój dom ma własne ujęcie wody w postaci studni i podłączonej do niej pompy hydroforowej? Najlepsze lata ma ona za sobą i obawiasz się, że niebawem odmówi posłuszeństwa? Jeżeli tak, to najwyższa pora, aby rozejrzeć się za zupełnie nową pompą, która posłuży Ci wiele lat. Na rynku dostępne jest wiele urządzeń hydroforowych, jak i całych zestawów, obejmujących pompę wraz ze zbiornikiem. Jaki produkt wybrać dla siebie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Taśma LED to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Oświetlenie LED pozwala na uzyskanie efektownego dodatkowego źródła światła o uniwersalnym zastosowaniu. Gdzie warto zastosować pasek LED? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wraz z rozwojem technologii zmieniły się również trendy i rozwiązania stosowane w wystroju wnętrz. Jedną z nowinek stosowanych w domach piętrowych są balustrady całoszklane, czyli ogromne płyty ze szkła, które gwarantują bezpieczeństwo na schodach. Ponadto, balustrady ze szkła pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale też estetyczną. To rozwiązanie doskonale odnajdzie się więc w pomieszczeniach, w których króluje minimalizm i nowoczesność. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na balustrady całoszklane? Jakie są wady i zalety tego rozwiązania?  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Budowa domu stawia przed przyszłymi właścicielami wiele wyzwań jak między innymi wybór rodzaju dachu. Wiązary dachowe to popularny element wykorzystywany do ich budowy. Produkty te są coraz chętniej wybierane, z uwagi na swoje liczne zalety i właściwości. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]