Chyba każdy z nas potrafi wyobrazić sobie sytuację, kiedy praca na budowie “idzie pełną parą”, aż nagle jedna z najważniejszych maszyn budowlanych ulega awarii. Pomimo tego, że w krótkim czasie uda nam się zdiagnozować, że usterka jest poważna, sama naprawa maszyny może potrwać, a dalsze prace budowlane nie będą możliwe. Szczególnie w przypadku, jeśli konieczna jest fachowa pomoc serwisu maszyn budowlanych. Niestety z oczywistych względów dowiezienie zepsutej maszyny do warsztatu nie jest łatwe i w momencie, gdy urządzenie całkowicie odmówiło posłuszeństwa, jest wręcz niemożliwe. Na szczęście istnieje możliwość naprawy zepsutej maszyny w lokalizacji aktualnie prowadzonych prac budowlanych. Jednak na uwadze należy mieć fakt, że tego typu usługa jest dodatkowo płatna, często wcale nie mało. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jeszcze kilka lat temu instalację monitoringu domu trzeba było zlecać profesjonalistom. Nowoczesny monitoring IP zrewolucjonizował jednak rynek. Proste rozwiązania do monitorowania domu lub posesji z łatwością możemy zainstalować sami. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W Polsce stale rośnie zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia i maszyny, które poprawiają komfort pracy poprzez zwiększenie wydajności oraz szybkości. Miniżurawie, ze względu na swoje gabaryty, to dźwigi pomocne na małych budowach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Obecnie w Europie płyty gipsowo-kartonowe oraz masy szpachlowe posiadają kilka charakterystyk klasyfikujących oraz opisujących dany materiał pod kątem odporności na działanie ognia. Podstawowe oznaczenie to euroklasa wyrobu, która pokazuje jak dany produkt przyczynia się do rozprzestrzeniania ognia oraz jak szybko rośnie jego temperatura. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Buty robocze są w wielu zawodach niezbędną częścią odzieży, bez której nie da się prawidłowo funkcjonować. Dobrej jakości obuwie jest niezastąpione podczas wykonywania prac fizycznych, na przykład na placach budowy lub w magazynach. Oto trzy cechy wyróżniające okazję w sklepie BHP, której nie wolno przegapić!

  1. Tanie buty robocze
  2. Odpowiednia waga butów roboczych
  3. Wytrzymałość butów roboczych na uszkodzenia mechaniczne

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Co daje konserwacja kostki brukowej? Jak wygląda ten zabieg w praktyce? Komu można powierzyć to zadanie? Zapraszamy to zapoznania się z poniższym artykułem. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]