Z roku na rok rośnie popularność hal namiotowych. Faktem jest, że stanowią one świetne zastępstwo dla tradycyjnych konstrukcji. Warunek jest jeden – obiekt musi zostać prawidłowo zaprojektowany oraz zamontowany, a więc wybór dobrego wykonawcy to połowa sukcesu.

Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm z wielu różnych branż. Oczywiście posiada ono zarówno zalety, jak i wady. Osoby niezdecydowane powinny zapoznać się z dalszą częścią artykułu, gdzie można znaleźć sprawdzone i aktualne informacje. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Podejmując się postawienia domku letniskowego, musisz dokładnie przemyśleć, jak będziesz pozbywać się wszelkich nieczystości. Najlepszym sposobem jest postawienie na zbiorniki szamba, które będziesz musiał sukcesywnie opróżniać. Przedstawimy Ci kilka najważniejszych wskazówek, które ułatwią Ci organizację całego procesu! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Czym różni się budowa dla przemysłu od obiektów mieszkalnych czy handlowych? Na nasze pytania o tego typu obiekty odpowiada generalny wykonawca obiektów przemysłowych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dom w zabudowie bliźniaczej to namiastka domu jednorodzinnego. Zaletą tego typu zabudowy jest jednak niższa cena przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania. Do kogo skierowane są projekty domów bliźniaczych i jakie wady oraz zalety tego rozwiązania możemy wyróżnić? Sprawdź, co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się zamieszkać w bliźniaku. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Płyta komorowa znajduje obecnie coraz szersze zastosowanie, głównie w budownictwie, ale także w innych dziedzinach przemysłu. Staje się wręcz materiałem niezastąpionym w coraz bardziej rozpowszechnionej nowoczesnej sztuce architektonicznej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 4]

W dobie ciągłego rozwoju technologii oraz możliwości wykorzystywania zaawansowanej myśli architektonicznej, inwestorzy bez przerwy zasypywani są coraz to nowszymi zagadnieniami oraz nieznanymi im wcześniej rozwiązaniami, które musza rozważyć. Producenci pokryć dachowych prześcigają się w swych ofertach, zaś barwne grafiki i wizualizacje gotowych budynków potrafią poruszyć wyobraźnię niejednej zainteresowanej osoby. Kierując swoje myśli ku ku efektowi finalnemu, inwestorzy zapominają o tym, że wybór samego pokrycia nie jest jedyną decyzją jaką będą musieli podjąć w czasie budowy dachu. Ani pięknie polakierowana blachodachówka, ani efektowna dachówka czy też gont nie zagoszczą bowiem na żadnym zadaszeniu, jeżeli nie zostanie wcześniej przygotowana odpowiednia konstrukcja. Tu także pojawia się szereg możliwości, z którego najczęściej i najchętniej obecnie wyszczególnianymi są: tradycyjna więźba oraz wiązary. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]