Zapewnienie odpowiedniego zaplecza sanitarnego dla pracowników placu budowy oraz innych osób realizujących swoje obowiązki zawodowe w terenie może nastręczyć pewnych trudności. Część pracodawców rozwiązuje ten problem korzystając z lekkich kabin WC na wynajem, inni poszukują rozwiązań oferujących wyższy standard korzystania z sanitariatów – toalety, umywalki, prysznica. Wynajem kontenerów sanitarnych to usługa, dzięki której możecie Państwo zadbać o jakość pomieszczenia sanitarnego i ograniczyć do minimum ewentualne nieprzyjemne wypadki (lekkie kabiny WC bywają obiektem niewybrednych żartów, są przewracane lub przepychane z miejsca na miejsce, co w efekcie uniemożliwia ich użytkowanie aż do momentu wyczyszczenia i zdezynfekowania). (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Postanowiłeś rozbudować swoją flotę pojazdów o koparko-ładowarkę? Masz w planach modernizację parku maszynowego? Świetnie się składa, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Jeżeli szukasz sprzętu, który od lat cieszy się uznaniem specjalistów z różnych branż, to zwróć uwagę na serię JCB 3CX Plus. Tworzą ją pojazdy uznawane za najwydajniejsze w historii! I nie jest to tylko marketingowy slogan – za wyborem maszyn przemawiają ich parametry, a także setki pozytywnych opinii i rekomendacje ekspertów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dzisiaj nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować bez dostępu do energii elektrycznej. Między innymi dlatego dużą popularnością cieszą się agregaty prądotwórcze, czyli urządzenia generujące prąd. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem agregatów prądotwórczych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zarówno budynki mieszkalne, jak i inne obiekty użyteczności publicznej można zrównać z ziemią poprzez rozbiórkę lub wyburzenie. Te dwie metody, mimo że mają wspólny cel, różnią się od siebie. Wybór metody usunięcia konstrukcji budowlanej zależy od jej rozmiarów (zwłaszcza wysokości), a także indywidualnych potrzeb i oczekiwań właściciela. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Realizacja niemal każdej inwestycji budowlanej związana jest z koniecznością zastosowania specjalnych maszyn. Do takiego sprzętu zaliczyć trzeba tytułowe zagęszczarki, które mają dosyć specyficzne, ale jednak istotne zadanie. Jakie rodzaje zagęszczarek znajdziemy na rynku i na jakie parametry zwrócić uwagę podczas ich zakupu? Wszystkie te kwestie omówimy w dzisiejszym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Przepływ powietrza w kanałach wentylacyjnych generuje hałas. Żeby zminimalizować uciążliwości z tym związane, niezbędna jest izolacja. Na rynku są dostępne różne materiały do wygłuszania dźwięków. Na jakie rozwiązania warto postawić? Nadmierny hałas negatywnie wpływa na samopoczucie użytkowników budynku. Jak zapobiec tym niedogodnościom? Dobrym sposobem jest izolacja akustyczna kanałów wentylacyjnych. Na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiednie produkty? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]