projekt domu

Budowa domu to duże wydarzenie w życiu rodziny i każdy inwestor przykłada dużą wagę do zaplanowania go w taki sposób, aby przebiegło jak najpomyślniej. Wybór projektu domu jest jednym z ważniejszych etapów i ma duży wpływ na budżet, przebieg formalności i komfort przyszłych użytkowników. Kiedy przeglądasz projekty w katalogach lub na stronach, zwracasz uwagę na estetykę, układ funkcjonalny, czasem puszczasz wodze fantazji i wyobrażasz sobie kolejne lata życia we wspaniałym luksusowym domu. Aby te marzenia stały się rzeczywistością, a ich spełnienie nie było pasmem kłopotów, przy wyborze projektu domu weź pod uwagę kilka zagadnień, o których być może jeszcze nie pomyślałeś. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
koparka

Wydawać by się mogło, że koparka i koparko-ładowarka to nazwa jednej maszyny. Jednak w rzeczywistości wszystko wygląda zupełnie inaczej, a co za tym idzie, mamy do czynienia z dwoma różnymi sprzętami. Czym się od siebie różnią? Jakie są różnice między koparką a koparko-ładowarką? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
stan surowy - remont

Prace budowlane wymagają zatrudniania dobrych specjalistów, wszak dzięki temu zyskuje się pewność, że są dobrze wykonane. Jednak każdy, nawet największy laik powinien co nieco wiedzieć na temat tego jak postępuje budowa jego domu. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam wszystko co musicie wiedzieć na temat wykończenia stanu surowego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chyba każdy z nas potrafi wyobrazić sobie sytuację, kiedy praca na budowie “idzie pełną parą”, aż nagle jedna z najważniejszych maszyn budowlanych ulega awarii. Pomimo tego, że w krótkim czasie uda nam się zdiagnozować, że usterka jest poważna, sama naprawa maszyny może potrwać, a dalsze prace budowlane nie będą możliwe. Szczególnie w przypadku, jeśli konieczna jest fachowa pomoc serwisu maszyn budowlanych. Niestety z oczywistych względów dowiezienie zepsutej maszyny do warsztatu nie jest łatwe i w momencie, gdy urządzenie całkowicie odmówiło posłuszeństwa, jest wręcz niemożliwe. Na szczęście istnieje możliwość naprawy zepsutej maszyny w lokalizacji aktualnie prowadzonych prac budowlanych. Jednak na uwadze należy mieć fakt, że tego typu usługa jest dodatkowo płatna, często wcale nie mało. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W Polsce stale rośnie zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia i maszyny, które poprawiają komfort pracy poprzez zwiększenie wydajności oraz szybkości. Miniżurawie, ze względu na swoje gabaryty, to dźwigi pomocne na małych budowach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Organizacja tymczasowego zaplecza sanitarnego wymaga wybrania odpowiedniego wyposażenia, niezwykle ważny jest też profesjonalny serwis. Trzeba zaplanować harmonogram realizacji usług asenizacyjnych, czyszczenia oraz dezynfekcji użytkowanych kabin. Wszystkie obowiązki, których realizacja jest konieczna dla utrzymania tymczasowego zaplecza sanitarnego, można powierzyć firmie wynajmującej kabiny. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]