Wielu właścicieli domów decyduje się na okna drewniane, ze względu na ich szczególny urok i naturalny blask, który dodają do całości wnętrz. Mimo wszystkich swoich zalet, okna drewniane wymagają nieco większej pielęgnacji niż np. okna PCV czy plastikowe. Wiele osób nie wie, jak umiejętnie zabrać się za oczyszczenie i konserwacje drewnianych okien. Jednak nie jest to takie trudne. Podpowiadamy, co zrobić, aby drewniana stolarka okienna cieszyła oczy przez długi czas. (więcej…)

Najprostszy sposób na przeprowadzenie gruntownego remontu w domu czy mieszkaniu to po prostu zatrudnienie profesjonalnej ekipy remontowej, która zrobi wszystko za nas. To również najlepsza gwarancja solidności i rzetelności – w końcu profesjonaliści posiadają szeroką wiedzę z zakresu budownictwa, podchodzą więc do swoich obowiązków w sposób fachowy i potrafią umiejętnie zadbać o każdy szczegół podczas wykonywanych prac. Amatorzy takiej wiedzy nie posiadają, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją zdobyli. Istnieje na to kilka sprawdzonych sposobów. Poniżej przedstawiamy najlepsze i najłatwiej dostępne źródła wiedzy o remontach. (więcej…)

stolarka aluminiowa

Mówi się, że okna tworzą domy, że są „oczami” każdego obiektu budowlanego i nadają elewacji niepowtarzalnego stylu. W związku z tym warto zastanowić się, jakie okna wybrać do domu, na jakie elementy zwrócić uwagę, by zakup okazał się trafiony? (więcej…)

Szukasz sposobu na oświetlenie pokoju lub sypialni? Podpowiadamy jak wykorzystać do tego celu panele LED.

Panel LED natynkowy jest nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych opraw świetlówkowych. Dzięki nowoczesnej technologii stał się już praktycznie standardem nie tylko w sklepach i markerach, ale również w galeriach handlowych, biurach oraz budynkach publicznych. Co ważne, coraz częściej montujemy go również w swoich domach. Panel LED natynkowy dzięki swojemu nowoczesnemu, a jednocześnie jednolitemu wyglądowi idealnie wpasowuje się w większość minimalistycznych trendów. Jego powierzchnia świecenia również wpływa na to, że jest rozwiązaniem coraz chętniej wybieranym. Na co warto zwrócić uwagę, chcąc zastosować tego typu rozwiązanie? (więcej…)

Szukasz ławy do swojej kuchni? Nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Podpowiadamy jak wybrać odpowiednią ławę do kuchn (więcej…)

łóżka piętrowe

Aranżowanie wnętrz w mieszkaniu to nie najprostsze wyzwanie. W przypadku pomieszczeń o ograniczonej powierzchni należy bardzo dokładnie planować ustawienie i wybór mebli w taki sposób, aby miejsca wystarczyło na wszystkie potrzebne elementy. Istnieją jednak rozwiązania, które pomagają zachować funkcjonalność i zadbać jednocześnie o większą przestrzeń, jak na przykład łóżko piętrowe na antresoli. (więcej…)