odpowietrzanie grzejnika

Jeżeli grzejniki znajdujące się w naszym mieszkaniu lub domu nagle przestają grzać, przyczyną takiej sytuacji może być ich zapowietrzenie. Jest to usterka prosta do usunięcia, która nie wymaga specjalistycznych narzędzi czy wiedzy. Warto jednak pospieszyć się z naprawą, ponieważ powietrze znajdujące się wewnątrz kaloryfera przyspiesza znacznie korozję niektórych jego elementów. Co jest przyczyną zapowietrzania się grzejników? Jak się odpowietrza grzejniki? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
wymiana uszczelek w oknach

Wymiana uszczelek w oknach jest ważnym procesem, który przyczynia się do lepszej izolacji termicznej budynku i zmniejsza koszty ogrzewania. Jeśli zauważysz jedną z pięciu oznak, o których mówimy w tym artykule, powinieneś zastanowić się nad wymianą uszczelek, aby poprawić ich funkcjonalność i zwiększyć efektywność energetyczną Twojego domu. Możesz to zrobić samodzielnie lub w przypadku braku doświadczenia w tego typu pracach skorzystać z usług specjalisty. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
odbiór mieszkania od dewelopera

Odbiór mieszkania od dewelopera jest bardzo ważnym elementem finalizacji całej transakcji. I to nie tylko dla tego, że dostaniemy klucze do swojego mieszkania lub domu. Jest to również moment, kiedy możemy zweryfikować, czy wszystkie ściany, podłogi, okna oraz inne elementy projektu został wykonane w sposób zgodny z jego rysunkami i sztuką budowlaną. Dlatego zanim wybierzemy się na spotkanie, aby odebrać swoją nieruchomość, warto dowiedzieć się, jak wygląda odbiór mieszkania i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rozważasz inwestycję we własne mieszkanie, ale nie wiesz, jakie są trendy rynku nieruchomości w 2022 roku? A może interesują Cię nieruchomości na sprzedaż z rynku wtórnego? Chcesz wiedzieć, jakie są najchętniej kupowane nieruchomości i jak zmieni się rynek nieruchomości w najbliższym czasie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Taśma LED to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Oświetlenie LED pozwala na uzyskanie efektownego dodatkowego źródła światła o uniwersalnym zastosowaniu. Gdzie warto zastosować pasek LED? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jedną z największych obaw każdego właściciela mieszkania są takie nieprzewidziane zdarzenia, jak na przykład zalanie. Mimo wszystko takie sytuacje się zdarzają i trzeba wiedzieć, jak zareagować – by szybko osuszyć podłogę i doprowadzić mieszkanie do normalnego stanu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]