We współczesnych, w większości nowocześnie urządzonych łazienkach zdecydowanie królują podwieszane miski wc. Do ich prawidłowego montażu niezbędny jest zakup nie tylko samego sedesu, ale także dedykowanego mu stelaża, który zapewni wybranemu rozwiązaniu właściwą funkcjonalność. Stelaż do wc, miska ustępowa oraz przycisk do spłukiwania wody to jedne z najważniejszych elementów, które znajdują się w każdej nowoczesnej łazience. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Drewniana mapa świata to efektowna dekoracja ścienna, która z powodzeniem może godnie reprezentować piękny wystrój salonu, kuchni czy sypialni. Jej zaletą jest to, że może być nie tylko ciekawą i przykuwającą wzrok ozdobą, ale też inspiracją do podróży lub elementem, wywołującym wspomnienia przebytych cudownych chwil, podczas odbytych wycieczek. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Styl minimalistyczny cieszy się teraz ogromnym powodzeniem. Zamiast bogato zdobionych mebli i przestrzeni po brzegi wypełnionych przedmiotami dużym zainteresowaniem cieszą się te proste, uporządkowane, często wręcz ascetyczne. Jakie meble kuchenne wybrać do nowoczesnej i minimalistycznej kuchni? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Wiele osób podczas aranżacji wnętrz swoich mieszkań bądź domów przykłada szczególną uwagę do wszelkich szczegółów. Nic w tym zresztą dziwnego, ponieważ każdemu z nas zależy przecież na tym, by we własnym lokum czuć się wyjątkowo i by każdy z elementów wystroju był idealnie dopasowany. W tym miejscu warto przyglądnąć się kwestii, która niejednokrotnie spędza sen z powiek wszystkim tym, którzy są na etapie aranżacji różnorodnych wnętrz. Mowa tutaj o kwestii przysłaniania okien, a mianowicie decyzji, którą należy podjąć: czy decydujemy się na tradycyjne firany i zasłony, czy preferujemy nowocześniejszą formę w postaci żaluzji lub rolet. Dlaczego warto wybrać to drugie rozwiązanie? Jakie są ich fundamentalne zalety? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Oświetlenie pełni bardzo ważną funkcję we wnętrzach. Jest nie tylko elementem praktycznym, ale i podkreślającym styl i charakter pomieszczenia. Oczywiście o ile wybierzemy odpowiednie. Jak więc dopasować lampę do aranżacji wnętrza, by stworzyć gustowną kompozycję?  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W ciągu ostatnich kilku lat technologia LED rozwinęła się w zadziwiającym tempie. Dzisiejsze oświetlenie LED jest wydajniejsze i bardziej naturalne niż kiedykolwiek wcześniej, a ceny za najbardziej pożądane taśmy led kolorowe zmniejszają się każdym kwartałem. Oświetlenie taśmą LED to niezawodny i opłacalny sposób na dodanie dodatkowego światła w dowolnym miejscu, w pomieszczeniu lub na zewnątrz albo zmianę dotychczasowych rozwiązań na najbardziej nowoczesne. Już dziś zacznij odkrywać zalety tego wyjątkowego i przyjaznego dla środowiska źródła światła. Zacznij od porad, które przygotowaliśmy i poznaj te najbardziej charakterystyczne właściwości, które przemawiają za stosowaniem taśm led.

  1. Taśmy LED a ich żywotność
  2. Czy paski LED są ekonomicznym rozwiązaniem?
  3. Czy taśmy LED są przyjazne dla środowiska?
  4. Dlaczego warto zdecydować się na taśmy LED?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]