Do podstawowych czynności podczas stawiania budynku mieszkalnego należy doprowadzenie mediów, w tym często również gazu. Choć w niektórych nowych blokach nie ma gazu, na wielu osiedlach wciąż odgrywa on ważną rolę. Ponadto, instalacje gazowe są powszechnie wykonywane w domach jednorodzinnych, między innymi ze względu na oszczędność finansową. Jakie są rodzaje instalacji gazowych? Co warto o nich wiedzieć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Lampy sufitowe to najpopularniejszy sposób, aby oświetlić każde pomieszczenie w mieszkaniu. Dużym uznaniem cieszą się ze względu na estetykę, a także ogromną wszechstronność. Co więcej, mnogość wzorów pozwala odpowiednio je dopasować do różnorodnych stylów wnętrz. Jakie warianty są najlepsze do salonu, kuchni oraz łazienki? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wynajem mieszkania może wydawać się skomplikowany zarówno dla wynajmującego, jak i dla najemcy. Szczególnie przerażające może wydawać się sporządzenie właściwej umowy najmu oraz protokołu zdawczo-odbiorczego. Formalności te nie są jednak tak trudne. Podpowiadamy, jak zrobić to właściwie! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Większość z nas mieszka w blokach, a co za tym idzie, poszczególne pokoje i pomieszczenia nie są zbyt dużych rozmiarów. Należy więc zagospodarować je w taki sposób, aby nie były przytłaczające, a wręcz przeciwnie, aby wydawały się nieco większe. Zastanówmy się jak można to zrobić w pokoju nastolatka. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
warszawa czyszczenie wykładzin

Pranie wykładzin przeprowadzane przez profesjonalistów dysponujących odpowiednim do tego sprzętem to najlepszy sposób, na zadbanie o tkaniny znajdujące się w Twoim domu lub biurze. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Urządzenie grzewcze, jakim jest piecyk gazowy, zazwyczaj służy nam przez wiele lat. Jeśli jednak nasze urządzenie nie jest już w stanie pracować, a jego naprawa znacząco mija się z celem, to warto zainwestować w nowy przyrząd grzewczy. Pewnie wiele z nas zastanawia się przed zakupem, jaki produkt byłby najlepszy oraz czym należałoby się kierować przy jego wyborze. W poniższym artykule możemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]