Około miesiąc po wymurowaniu ścian zewnętrznych budynku oraz ich otynkowaniu można rozpocząć montaż izolacji termicznej. Dzięki niej budynek stanie się energooszczędny. Jak przebiega izolacja ścian zewnętrznych krok po kroku? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Lastryko wraca do łask. W okresie PRL ten materiał wykończeniowy parapetów, ścian czy posadzek cieszył się dużą popularnością, lecz wynikała ona przede wszystkim z konieczności. Lata 90′ oznaczały pożegnanie ze smutnym szarym kompozytem. Dziś lastryko pojawia się w łazienkach w zupełnie nowej odsłonie. Czy ma szansę zaistnieć tam na dłużej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rosnące dochody polaków sprawiają, że przy zakupie mebli coraz więcej osób zastanawia się na wyborem czegoś bardziej wyszukanego. Poza tradycyjnymi sieciówkami na rynku możemy znaleźć wiele firm, które w swojej ofercie posiadają meble charakteryzujące się niecodziennym designem. Czy takie meble to dobre i praktyczne rozwiązanie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chłodzenie oraz podgrzewanie powietrza to standard w przypadku każdego niemal biura i przestrzeni produkcyjnej czy przemysłowej. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie dużych zakładów pracy, hoteli i moteli, a także różnego rodzaju sklepów – bez dobrze zaprojektowanych i wydajnych systemów chłodzenia. Chiller zawdzięcza swoją nazwę nie tylko angielskiemu słowu oznaczającemu lodówkę – również ich wygląd przypomina lodówki. Chiller jest dużo wydajniejszym i bardziej inteligentnym systemem niż standardowe wentylatory i jednostki chłodzące – ma szerszy zakres pracy i liczne przewagi technologiczne. Może pochwalić się wyższą wydajnością i trwałością, ale niestety jest bardziej kosztowny. Zamówić można go w wielu spersonalizowanych indywidualnych parametrach, od względnie małych chłodnic – o wymiarach 1mx1mx2m, przez średnie chłodnice dwukomorowe o wymiarach bliższych 2mx2mx1m. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dla każdego z nas remont jest dużym wyzwaniem i pochłania sporo czasu. Niezależnie od wielkości prac remontowych, często zdarzają się sytuacje, na które nie byliśmy przygotowani. Szczególnie stresujący może być remont w bloku. Co zrobić, gdy w naszym mieszkaniu odbywa się remont, a my jednocześnie w nim mieszkamy, śpimy i spędzamy czas po pracy? Jak zorganizować remont w małej przestrzeni? Sprawdź koniecznie poniżej! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Meble tapicerowane od lat cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sympatię zaskarbiają sobie przede wszystkim tym, że są komfortowe w użytkowaniu. Miły w dotyku materiał pozwala poczuć się jak w domu i zrelaksować po dniu spędzonym w pracy. Warto jednak pamiętać o regularnej pielęgnacji mebli tapicerowanych – tak aby zawsze zachwycały estetycznym, nienagannym wyglądem, ale też przyjemnym, świeżym zapachem. Zobacz, w jaki sposób to zrobić i jaka firma może zdjąć z Twoich barków ten obowiązek. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]