Rozważasz inwestycję we własne mieszkanie, ale nie wiesz, jakie są trendy rynku nieruchomości w 2022 roku? A może interesują Cię nieruchomości na sprzedaż z rynku wtórnego? Chcesz wiedzieć, jakie są najchętniej kupowane nieruchomości i jak zmieni się rynek nieruchomości w najbliższym czasie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Taśma LED to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Oświetlenie LED pozwala na uzyskanie efektownego dodatkowego źródła światła o uniwersalnym zastosowaniu. Gdzie warto zastosować pasek LED? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jedną z największych obaw każdego właściciela mieszkania są takie nieprzewidziane zdarzenia, jak na przykład zalanie. Mimo wszystko takie sytuacje się zdarzają i trzeba wiedzieć, jak zareagować – by szybko osuszyć podłogę i doprowadzić mieszkanie do normalnego stanu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Coraz częściej społeczność posiada więcej niż jedną nieruchomość. W takiej sytuacji nasuwa się pytanie ,,co będzie lepszym rozwiązaniem – sprzedaż czy wynajem?”. Podjęcie decyzji nie jest łatwe, istotną kwestią jest ustalenie, co będzie bardziej opłacalne. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Czy chcesz, żeby klimatyzator efektywnie chłodził, a przy tym okazał się energooszczędny? W takim razie przeczytaj, jak dobrać moc jednostki do powierzchni pomieszczenia, które ma obsługiwać. Z tego artykułu dowiesz się też, jak samodzielnie obliczyć zapotrzebowanie energetyczne domu i jakie parametry klimatyzatora warto sprawdzać przy zakupie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Korzyści z zakupu nowego mieszkania jest wiele. Po pierwsze, nie trzeba martwić się o integralność konstrukcyjną budynku i jego wyposażenia. Po drugie, nie ma obaw, że poprzedni właściciele coś zmienią lub uszkodzą. Co jeszcze musisz wiedzieć?

Przede wszystkim nie musisz martwić się o żadne ukryte niespodzianki lub problemy z własnością, takie jak pleśń czy farba pozostawiona na ścianach. Kupujący mają większą swobodę w wyborze wyglądu swojego domu, ponieważ mogą wybierać spośród nieskończonej liczby opcji, które odpowiadają ich potrzebom i gustom. Z kolei kupno używanego mieszkania oznacza, że kupujący nie muszą się martwić remontami, bo wszystko zostało już za nich zrobione. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]