Przedpokój często traktowany jest jako robocza przestrzeń. Tymczasem to miejsce, które tworzy pierwsze wrażenie całego domu, jego klimat i styl. To wizytówka gospodarza, jego gościnności i gustu, dlatego istotne jest, by aranżacja tej powierzchni była przemyślana oraz harmonijna. Podłoga jest jednym z ważniejszych elementów tworzących klimat i styl pomieszczenia. W przedpokoju jest ona najbardziej narażona na zabrudzenia. Dziś przedstawimy różne pomysły i poszukamy inspiracji łączących skuteczne zabezpieczenie podłoża w przedpokoju z dbałością o jego estetyczny wygląd. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ogrzewanie elektryczne cieszy się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem. Swoją popularność na polskim rynku zawdzięcza przede wszystkim możliwości wykorzystania zmiennych warunkach cieplnych, które nawet podczas tego samego okresu w ciągu roku mogą posiadać skrajnie różniące się od siebie temperatury. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]

Kto z młodych, ambitnych osób nie marzy o własnym mieszkaniu? Rynek nieruchomości w Polsce zdecydowanie prosperuje i widać, że mieszkań wciąż przybywa. Dobrym tego przykładem mogą być liczne inwestycje powstające na przedmieściach Warszawy na Białołęce. Jedną z tych inwestycji, która otworzyła jakiś czas temu etap IV, jest Miasteczko Greenwood. To inwestycja oparta na niskiej zabudowie, która zdążyła już zyskać uznanie wielu obecnych mieszkańców. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ozonowanie mieszkania to obecnie jeden z najlepszych sposobów na dezynfekcję i odświeżenie mieszkania. Nie tylko skutecznie zabija bakterie, wirusy i grzyby, ale przy okazji pozwala na pozbycie się uciążliwych zapachów, a dodatkowo skutecznie niszczy grzyb na ścianie czy pleśń. Oczyszczanie mieszkania przy pomocy ozonowania jest znacznie szybsze, wygodniejsze i skuteczniejsze niż przy pomocy innych środków dezynfekujących. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wybór mieszkania od dewelopera z pewnością nie jest prostym zadaniem i często trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Jak wybrać to jedno, odpowiednie mieszkanie? Czy warto próbować negocjować cenę nieruchomości i co stanowi dokument potwierdzający ustalenia? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Meble wypoczynkowe wykorzystywane są codziennie. Zużywanie materiału następuje więc błyskawicznie. Twoja idealnie wyglądająca kanapa może stracić nienaganny wygląd. Po pewnym czasie pojawiają się przebarwienia. Jeżeli chcesz spowolnić ten proces, możesz zdecydować się na innowacyjne pranie tapicerki w Warszawie. Oferta ta jest dedykowana do osób ceniących sobie higienę w swoim domu. Możesz skorzystać z doświadczenia ekspertów, które oferuje nasza firma. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]