łóżka piętrowe

Aranżowanie wnętrz w mieszkaniu to nie najprostsze wyzwanie. W przypadku pomieszczeń o ograniczonej powierzchni należy bardzo dokładnie planować ustawienie i wybór mebli w taki sposób, aby miejsca wystarczyło na wszystkie potrzebne elementy. Istnieją jednak rozwiązania, które pomagają zachować funkcjonalność i zadbać jednocześnie o większą przestrzeń, jak na przykład łóżko piętrowe na antresoli. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
aranżacja salonu

Marzy Ci się wnętrze pełne dodatków, które wspólnie tworzą gustowną i spójną kompozycję? Wbrew pozorom to wcale nie trudne zadanie! Odpowiednio dobrane meble i dekoracje do salonu, pozwolą stworzyć wyjątkowe miejsce. Jak elegancko udekorować salon? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ozonowanie jako działanie mające na celu usunięcie drobnoustrojów oraz niechcianych zapachów ma zaskakująco wiele zastosowań. I to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, organizacji czy instytucji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
projekt domu

Budowa domu to duże wydarzenie w życiu rodziny i każdy inwestor przykłada dużą wagę do zaplanowania go w taki sposób, aby przebiegło jak najpomyślniej. Wybór projektu domu jest jednym z ważniejszych etapów i ma duży wpływ na budżet, przebieg formalności i komfort przyszłych użytkowników. Kiedy przeglądasz projekty w katalogach lub na stronach, zwracasz uwagę na estetykę, układ funkcjonalny, czasem puszczasz wodze fantazji i wyobrażasz sobie kolejne lata życia we wspaniałym luksusowym domu. Aby te marzenia stały się rzeczywistością, a ich spełnienie nie było pasmem kłopotów, przy wyborze projektu domu weź pod uwagę kilka zagadnień, o których być może jeszcze nie pomyślałeś. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
oświetlenie led

Oprawy LED cieszą się ogromną popularnością, gdyż mają szerokie możliwości zastosowania. Funkcjonalne, wytrzymałe i energooszczędne LED-y są również niezwykle estetyczne i pasują do każdego rodzaju wnętrza. Przedstawiamy, w jakim celu stosuje się oprawy LED. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
lampy

Decydujesz się wykończyć salon, kuchnie, pokój gościnny, czy jadalnie lampami wiszącymi? Uwielbiasz jasne światło płynące wprost z sufitu? Świetna decyzja, to jedna z najpopularniejszych możliwości, przy tym bardzo elegancka. Musisz jednak wiedzieć, co wybrać. Co powiesz na Nowodvorski lampy wiszące? Produkcje tego producenta rozświetlają najnowocześniejsze pomieszczenia!

1. Nowodvorski – lampy wiszące na miarę oczekiwań

2. Postaw na TK Lighning- niezastąpiony wybór

3. Co powiesz na elegancję i niebanalny styl z lampami wiszącymi Zuma Line? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]