Jeszcze do niedawna klimatyzacja w domu uważana była za luksus i coś bardzo rzadko spotykanego. Spadek cen, a także znaczny wzrost temperatury spowodował jednak, że klimatyzacja stała się urządzeniem tak samo powszechnym, jak lodówka czy też mikrofalówka. Niestety tak samo, jak i one, ulega awariom i niezbędne staje się jej naprawianie, a także okresowe serwisowanie. Ile takie działania kosztują i komu się je powinno zlecać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Układanie glazury to czynność, którą z powodzeniem można wykonać samodzielnie. Trzeba jednak do tego w odpowiedni sposób się przygotować. Kafelkowanie wymaga przygotowania podłoża, ale i zakupu wielu niezbędnych akcesoriów, nie tylko płytek. Co trzeba wiedzieć o samodzielnym układaniu glazury? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Łóżko z wygodnym materacem o odpowiedniej twardości to podstawa w sypialni, jednak wiele osób zapomina, że równie ważny jest wybór pościeli z naturalnych włókien. Dzięki niej skóra może oddychać, a sen staje się znacznie głębszy. Pościel frotte jest jednym z najlepszych rodzajów pościeli, dostępnych na rynku. Poznaj jej zalety i świadomie zdecyduj się na jej wybór w sklepie internetowym z pościelą.

  1. Pościel frotte – naturalna i przewiewna tkanina
  2. Odporna na intensywne użytkowanie i częste pranie
  3. Odpowiednia nawet dla alergików

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Budowa domu to wieloetapowa inwestycja, która zaczyna się od robót ziemnych, a kończy na montażu instalacji i wylewkach. Do kompleksowej realizacji poszczególnych zadań potrzebne są maszyny budowlane. Jakie? Z naszego artykułu dowiesz się, jaki sprzęt ciężki jest wykorzystywany na placu budowy. To cenne wskazówki zarówno dla inwestora, jak i firmy, która dopiero rozpoczyna swoją działalność w branży. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Od dekad meble na wymiar są najczęściej wybieraną opcją, jeśli chodzi o urządzanie kuchni. To rozwiązanie pozwala wykorzystać każdą przestrzeń niewielkiego pomieszczenia, dlatego też najczęściej wybierają je mieszkańcy bloków. Niemniej jednak meble robione pod indywidualne projekty sprawdzają się równie dobrze w domach jednorodzinnych. Jak się okazuje, moda na meble kuchenne to już standard, ale co powiecie na sypialnię na wymiar? To stosunkowo nowy trend, który jednak zyskuje ogromne rzesze interesantów. Meble na wymiar to jedna z tych usług, z których korzystamy przy generalnym remoncie albo urządzaniu nowego domu. I to nie tylko przy meblowaniu kuchni. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dachówka ceramiczna to jedno z bardziej cenionych i popularnych pokryć dachowych, które jest chętnie wybierane ze względu na swoje walory użytkowe i estetyczne. Decydując się na dachówkę, trzeba jednak wybrać również sposób jej wykończenia. Dostępne są zarówno dachówki matowe, jak i z połyskiem. Różnią się one jednak nie tylko swoim wyglądem, ale też charakterystyką. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]