Ogrzewanie wody latem oraz zimą i ogrzewanie całego domu stanowi ponad połowę wszystkich kosztów eksploatacji budynku. Czy da się ogrzać dom w sposób efektywny i tani? Oczywiście! Wystarczy wybrać odpowiedni sposób ogrzewania domu. Instalacja grzewcza powinna charakteryzować się wysoką izolacyjnością cieplną. A naszym podstawowym obowiązkiem powinno być dbanie o instalację, by działała sprawnie i prawidłowo przez dłuższy czas. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Twój dom ma własne ujęcie wody w postaci studni i podłączonej do niej pompy hydroforowej? Najlepsze lata ma ona za sobą i obawiasz się, że niebawem odmówi posłuszeństwa? Jeżeli tak, to najwyższa pora, aby rozejrzeć się za zupełnie nową pompą, która posłuży Ci wiele lat. Na rynku dostępne jest wiele urządzeń hydroforowych, jak i całych zestawów, obejmujących pompę wraz ze zbiornikiem. Jaki produkt wybrać dla siebie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Czy wiesz, że przez nieocieplony lub źle ocieplony dach możesz tracić nawet do 30% ciepła, kiedy na dworze są bardzo niskie temperatury? Najczęstszymi oznakami tego stanu rzeczy są gwałtownie nagrzewające się pomieszczenia w porze letniej oraz gwałtowne ochłodzenie zimą. Sprawdź, co możesz zrobić, aby dobrze zaizolować swój dom. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Choć kuna na pierwszy rzut oka sprawia bardzo dobre wrażenie i wydaje się przyjazna, to może sporo napsocić w otoczeniu domu. Rzadko napotykane w pobliżu człowieka są kuny leśne, częściej można spotkać kunę domową. Dlaczego jej towarzystwo może sprawiać problemy i jak skutecznie ochronić dom przed tymi osobnikami? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kupno domu to jedna z najdroższych inwestycji, jakich dokonasz w swoim życiu. Najlepiej wiedzieć, co robić, zanim zaczniesz szukać nieruchomości. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Bramy do garażu Poznań przeszły w ostatnich latach długą drogę. Korzystając z nowoczesnych technologii, dzisiejsze drzwi zbudowane są z materiałów, które świetnie wyglądają i wytrzymują żywioły przez wiele lat przy niewielkiej konserwacji. Bramy garażowe Poznań produkowane są ze stali, kompozytów z włókna szklanego, drewna i aluminium. Główny materiał i konstrukcja drzwi decydują o ich trwałości i konserwacji potrzebnej do utrzymania ich w dobrym stanie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]