Bungalow

Bungalow jest jednokondygnacyjnym budynkiem, posiadającym duże przeszklenia i taras lub werandę, przedłużające powierzchnię użytkową domu o strefę zewnętrzną. Charakterystyczną cechą parterowych domów typu bungalow jest łatwość dostępu do zewnętrznej strefy budynku, zapewniająca nieograniczony kontakt z naturą. Domy parterowe bungalow najczęściej powstają na terenach podmiejskich, gdzie za oknami rozciąga się widok na niezmąconą ludzką ingerencją naturę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
gaśnica w domu

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo domu, gaśnica jest jednym z najważniejszych przedmiotów, jakie można posiadać. W tym artykule omówimy, czy posiadanie gaśnicy w Polsce jest obowiązkowe, a także jakie typy są zalecane przez ekspertów. Dodatkowo, podamy wskazówki, gdzie kupić taki przedmiot, aby mieć pewność, że spełni on swoje zadanie w razie potencjalnych pożarów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
domofon bezprzewodowy

Nowoczesne systemy kontroli dostępu współpracujące z praktycznymi zestawami domofonowymi na stałe zagościły w naszych domach i mieszkaniach. W dzisiejszym artykule sprawdzimy, jaki domofon do bloku będzie najlepszy. Podpowiemy, jak go wybrać i na co zwrócić uwagę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]
meble do biblioteki

Biblioteki szkolne są miejscem, w którym uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i uzyskiwać wiedzę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Art deco to jeden z najciekawszych stylów aranżacyjnych. Choć powstał on w dwudziestoleciu międzywojennym, wciąż cieszy się popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących wyrafinowany wystrój. Kiedyś można było spotkać się z nim przede wszystkim na salonach. W dawnych czasach takie aranżacje podkreślały status majątkowy domowników. Opisywany styl można określić jako sztukę dekorowania. Oznacza to, że wymaga on wyczucia estetyki oraz perfekcyjnego dopasowywania do siebie różnych elementów. Jak stworzyć taki wystrój w łazience? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wygodny narożnik pełniący funkcję użytkową i estetyczną to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia salonu. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Które parametry są kluczowe? Czym powinien wyróżniać się dobrze dobrany narożnik do salonu? Jeśli nie masz pewności i szukasz przydatnych podpowiedzi, skorzystaj z naszego poradnika. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]