Oświetlenie elewacji jest ważnym elementem dekoracji domu. Uatrakcyjnia wygląd budowli, podkreśla jej architekturę, wprowadza przyjemną atmosferę po zmroku i zapewnia bezpieczeństwo poruszania się. Na elewacjach coraz częściej spotykamy eleganckie kinkiety zewnętrzne. Ich główną rolą jest oświetlenie samego budynku, jak i przestrzeni takich jak taras, balkon czy weranda. Lampy ścienne znajdą również zastosowanie w ogrodzeniach, przy drzwiach wejściowych czy wjeździe do garażu. Stworzenie pięknego pejzażu świetlnego wokół domu to niełatwe zadanie, lecz możliwe do zrealizowania. Czasami warto po prostu poświęcić tej czynności nieco więcej czasu. Zobacz jak efektownie, funkcjonalnie i z pomysłem rozświetlić dom jednorodzinny i jego bezpośrednie otoczenie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Żyjemy w czasach dynamicznie zmieniających się trendów wnętrzarskich oraz popularnych sklepów sieciowych. W efekcie w wielu domach można spotkać niemalże identyczne narożniki, których wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Podczas zakupu mebli do swojego domu warto więc zwrócić uwagę na meble producentów, które zachwycają swoim designem, jakością wykonania oraz funkcjonalnością. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Podczas upału zwykły wiatrak nie schłodzi powietrza w taki sposób, aby stworzyć komfortowe warunki w pomieszczeniu. Klimatyzacja pozwala na swobodną regulację temperatury i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. To dlatego na instalację urządzeń chłodzących coraz częściej decydują się nie tylko właściciele lokali usługowych, ale również prywatnych domów i mieszkań w bloku. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Funkcjonalność i użyteczność – te dwie cechy powinna bezwzględnie posiadać każda łazienka – niezależnie od jej metrażu. Musi znaleźć się w niej wanna lub prysznic, pralka, umywalka, toaleta i oczywiście szafki umożliwiające zachowanie trwałego porządku. W dzisiejszych czasach nie ma konkretnych wymagań co do koloru ścian, czy dodatkowych elementów. Obecnie wszystko robi się zgodnie z własnym stylem i wyczuciem. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Odpowiednio dobrane meble w pierwszej kolejności decydują o jakości codziennego funkcjonowania w domu. Wspomniane elementy wyposażenia pozostają z Tobą i Twoją rodziną na wiele lat, w związku z czym warto postawić na egzemplarze trwałe, cechujące się przy tym wysoką estetyką wykonania. Poznaj salon meblowy EMPIR, oferujący produkty spełniające wszystkie, wspomniane wyżej parametry! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dom to miejsce, które powinno kojarzyć się z bezpieczną przystanią. Warto wykorzystać dostępne sposoby i rozwiązania, aby zapewnić sobie pełen komfort. Domofon czy wideodomofon, co warto wybrać? Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Warto je poznać, aby dokonać najlepszego wyboru. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]