Dzisiaj nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować bez dostępu do energii elektrycznej. Między innymi dlatego dużą popularnością cieszą się agregaty prądotwórcze, czyli urządzenia generujące prąd. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem agregatów prądotwórczych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Lampy sufitowe to najpopularniejszy sposób, aby oświetlić każde pomieszczenie w mieszkaniu. Dużym uznaniem cieszą się ze względu na estetykę, a także ogromną wszechstronność. Co więcej, mnogość wzorów pozwala odpowiednio je dopasować do różnorodnych stylów wnętrz. Jakie warianty są najlepsze do salonu, kuchni oraz łazienki? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
montaż okapu

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie kuchni bez okapu. Nie tylko spełnia on w pewnym sensie funkcje estetyczną, stanowiąc idealne uzupełnienie rządu szafek i zdobiąc przestrzeń nad kuchenką, ale spełnia on również niezwykle istotną rolę, która jest pochłanianie zapachów. Dzięki okapowi, opary i aromaty nie wychodzą poza pomieszczenie kuchenne i nie roznoszą się po całym domu. Również dzięki okapowi kuchennemu, nasza kuchnia nie pogrąża się w kłębach dymu i zapachów. Co więcej, dzięki niemu zyskujemy również dodatkową przestrzeń na ustawienie przypraw lub innych kuchennych drobiazgów. Jednak na jakiej wysokości należy go zamontować? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Nowoczesne piekarniki dla nowoczesnej kuchni

Bardzo trudno jest sobie wyobrazić współczesną kuchnię bez piekarnika, jednak nie ma się co dziwić, w końcu jest on jej standardowym wyposażeniem. Praktyczne rozwiązania jakie daje piekarnik pozwala na wygodne pieczenie każdej potrawy i rodzaju ciasta, którymi zachwycają się domownicy. Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia to miejsce, w którym piekarnik stanowi jej serce. Ogromny wybór piekarników pozwoli dostosować model do preferencji i upodobań jego użytkowników.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Postawiłeś przeprowadzić remont w swoim mieszkaniu, już jesteś w trakcie prac, ale zapomniałeś o jednym – co zrobić z niepotrzebnymi już, starymi meblami? To dość kłopotliwa kwestia, ponieważ absolutnie nie mogą one trafić na osiedlowy śmietnik. Jest to nielegalne i postępując w ten sposób narażamy się na wysokie kary pieniężne. Co zatem możemy z nimi zrobić? Istnieje na to kilka sposobów. Poznaj je! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Odpowiednia organizacja przestrzeni ma niezwykle ważny wpływ zarówno na jakość, jak i efektywność pracy. Istotną rolę odgrywa biurko, ergonomiczny fotel, a także funkcjonalny kontenerek pod biurko. Dlaczego warto w niego zainwestować? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]