Przyzwyczailiśmy się, że wyposażenie kuchni i łazienki znajduje się tam, gdzie się znajduje, ponieważ fachowiec tak sobie wymyślił. Dopiero codzienna eksploatacja weryfikuje ten pogląd, a staje się on naprawdę istotny, kiedy samodzielnie chcemy założyć umywalkę. Zastanówmy się wspólnie, na jakiej wysokości powinna znajdować się umywalka? Jaka jest zalecana wysokość montażu umywalek nablatowych, wpuszczanych w blat i wiszących? Czy obowiązują w tej kwestii jakieś normy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Coraz więcej osób podczas remontu łazienki decyduje się na wannę narożnikową.

Jest to dobry pomysł na zagospodarowanie zarówno małej przestrzeni, jak i na duży reprezentacyjny salon kąpielowy. Obudowa narożnej wanny ma najczęściej kształt łuku i dlatego często wybieranym rozwiązaniem jest wykonanie jej z płyt gipsowo-kartonowych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Każdy z nas pragnie mieć ładnie urządzony dom lub mieszkanie, często spędzamy wiele godzin planując umeblowanie poszczególnych pokoi i ogólny wystrój, tak aby wszystko tworzyło spójną i przyjazną dla oka kompozycje. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pellet jest bardzo popularnym paliwem grzewczym, które zaliczamy do kategorii biomasy. W dobie konieczności ograniczania emisji szkodliwych spalin do atmosfery coraz więcej właścicieli budynków rozważa zakup ekologicznego kotła lub pieca na pellet. Jest to bardzo dobry pomysł, jednak przed zdecydowaniem się na konkretne urządzenie radzimy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Najważniejsze z nich omawiamy w naszym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W każdym domu prędzej czy później zdarzają się usterki, które różnych elementów lub instalacji, które po prostu trzeba wyeliminować. Niekiedy najzwyczajniej w świecie chcemy zmienić coś w aranżacji, aby poprawić funkcjonalność i wygląd wnętrza. W obu przypadkach niezbędne okazują się elektronarzędzia, dzięki którym wymagane prace możemy przeprowadzić szybko, sprawnie i skutecznie. Podpowiadamy, jakich elektronarzędzi nie powinno zabraknąć w żadnym domu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dzisiaj nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować bez dostępu do energii elektrycznej. Między innymi dlatego dużą popularnością cieszą się agregaty prądotwórcze, czyli urządzenia generujące prąd. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem agregatów prądotwórczych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]