Drewniana mapa świata to efektowna dekoracja ścienna, która z powodzeniem może godnie reprezentować piękny wystrój salonu, kuchni czy sypialni. Jej zaletą jest to, że może być nie tylko ciekawą i przykuwającą wzrok ozdobą, ale też inspiracją do podróży lub elementem, wywołującym wspomnienia przebytych cudownych chwil, podczas odbytych wycieczek. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Styl minimalistyczny cieszy się teraz ogromnym powodzeniem. Zamiast bogato zdobionych mebli i przestrzeni po brzegi wypełnionych przedmiotami dużym zainteresowaniem cieszą się te proste, uporządkowane, często wręcz ascetyczne. Jakie meble kuchenne wybrać do nowoczesnej i minimalistycznej kuchni? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Wiele osób podczas aranżacji wnętrz swoich mieszkań bądź domów przykłada szczególną uwagę do wszelkich szczegółów. Nic w tym zresztą dziwnego, ponieważ każdemu z nas zależy przecież na tym, by we własnym lokum czuć się wyjątkowo i by każdy z elementów wystroju był idealnie dopasowany. W tym miejscu warto przyglądnąć się kwestii, która niejednokrotnie spędza sen z powiek wszystkim tym, którzy są na etapie aranżacji różnorodnych wnętrz. Mowa tutaj o kwestii przysłaniania okien, a mianowicie decyzji, którą należy podjąć: czy decydujemy się na tradycyjne firany i zasłony, czy preferujemy nowocześniejszą formę w postaci żaluzji lub rolet. Dlaczego warto wybrać to drugie rozwiązanie? Jakie są ich fundamentalne zalety? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Oświetlenie pełni bardzo ważną funkcję we wnętrzach. Jest nie tylko elementem praktycznym, ale i podkreślającym styl i charakter pomieszczenia. Oczywiście o ile wybierzemy odpowiednie. Jak więc dopasować lampę do aranżacji wnętrza, by stworzyć gustowną kompozycję?  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Urządzenie salonu to niełatwe zadanie. Wymaga wzięcia pod uwagę różnych czynników oraz pogodzenia ze sobą dwóch, jakby się mogło wydawać, zupełnie odległych światów – funkcjonalności oraz estetyki. Jeśli salon nie będzie się dobrze prezentował, codzienny odpoczynek oraz regeneracja sił po wyczerpującym dniu będzie bardzo utrudniony, a w skrajnych przypadkach nawet niemożliwy. Podobnie jest z funkcjonalnością – jeśli nie weźmiemy tego aspektu pod uwagę na etapie aranżacji, wnętrze będzie po prostu niewygodne i trudno będzie w nim zorganizować rodzinne spotkanie lub po prostu wydajnie wypocząć.

  1. Lampy Sollux – idealne do urządzenia nowoczesnego salonu
  2. Lampy Sollux w Abanet. Szeroki wybór do każdej aranżacji
  3. Oświetlenie Sollux w Abanet – dostępne w atrakcyjnych cenach

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Sen zajmuje znaczącą część naszego życia, wpływa bardzo na nasze codzienne funkcjonowanie, a jego zaburzenia bardzo szybko odbijają się na naszym zdrowiu. Pomimo tej wiedzy nadal bardzo wielu ludzi zaniedbuje kwestię snu. To bardzo duży błąd, ponieważ nie leczone zaburzenia snu mamo prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych. Przede wszystkim jednak w bardzo krótkim odstępie czasu od ich wystąpienia, znacząco może pogorszyć się jakość naszego życia i komfort. I to właśnie głównie z tej przyczyny powinniśmy skupić naszą uwagę nie tylko na tym ile śpimy, ale również w jakich warunkach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]