Art deco to jeden z najciekawszych stylów aranżacyjnych. Choć powstał on w dwudziestoleciu międzywojennym, wciąż cieszy się popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących wyrafinowany wystrój. Kiedyś można było spotkać się z nim przede wszystkim na salonach. W dawnych czasach takie aranżacje podkreślały status majątkowy domowników. Opisywany styl można określić jako sztukę dekorowania. Oznacza to, że wymaga on wyczucia estetyki oraz perfekcyjnego dopasowywania do siebie różnych elementów. Jak stworzyć taki wystrój w łazience? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wygodny narożnik pełniący funkcję użytkową i estetyczną to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia salonu. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Które parametry są kluczowe? Czym powinien wyróżniać się dobrze dobrany narożnik do salonu? Jeśli nie masz pewności i szukasz przydatnych podpowiedzi, skorzystaj z naszego poradnika. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wygoda podczas pracy biurowej jest niezwykle ważna, szczególnie jeśli spędzamy przed komputerem kilkanaście godzin dziennie. W tym wypadku trzeba dołożyć starań, aby wybrane siedzisko było ergonomiczne i komfortowe. Jakie krzesło biurowe wybrać? Czym się kierować podczas takich zakupów? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ciepła, pełna życia, przepełniona niezwykłymi aromatami i smakami, znana także jako serce domu – kuchnia zasługuje na szczególną uwagę pod kątem projektowania i wystroju. Chcemy czuć się tam wyjątkowo dobrze, przytulnie i bezpiecznie. W otoczeniu rodziny lub przyjaciół, podczas porannej kawy z pupilem czy w poszukiwaniu nocnego przysmaku – w kuchni spędzamy mnóstwo czasu. Co zatem może nam się w niej przydać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Komfort wypoczynku w ogrodzie zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest wybór odpowiedniego wyposażenia, w tym postawienie na wygodne meble. Trudno się wręcz obyć bez praktycznych zestawów, w ramach których często znajdują się ogrodowe krzesła. Czym się kierować podczas poszukiwań, by krzesła ogrodowe idealnie spełniały powierzone im zadania? Kilka praktycznych wskazówek przekażemy w dzisiejszym tekście. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Karnisz minimalistyczny to obecnie jeden z najchętniej wybieranych rodzajów tego akcesorium. Liczy się przede wszystkim funkcjonalność i prostota sprzętów, dlatego często rezygnujemy z bardziej dekoracyjnych modeli na rzecz tych o jak najmniej wymyślnym designie. Jednak czym dokładnie powinien wyróżniać się nowoczesny, minimalistyczny karnisz? I jak dobrać konkretny produkt do swojego mieszkania? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]