Choć praca zakładu kamieniarskiego kojarzy się głównie z nagrobkami, firma MASTERSTONE z Bielska-Białej łamie ten stereotyp. Choć w ofercie również dostępne są pomniki z granitu czy marmuru, firma od wielu lat zajmuje się również branżą wnętrzarską, produkując efektowne schody, blaty kuchenne czy posadzki. Kamień naturalny, który przewodzi myśli przewodniej firmy MASTERSTONE ma mnóstwo zastosowań, z czego umiejętnie korzystają osoby odpowiedzialne za sukces firmy. Poznaj historię tego przedsiębiorstwa z tradycjami oraz to, co aktualnie znajduje się w jego ofercie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
rolety dzien noc

Rolety dzień-noc cieszą się bardzo dużą popularnością w naszym kraju. Jest to niezwykle praktyczny, a przy tym wygodny sposób na osłonięcie lub oświetlenie wnętrza, zgodnie z naszymi potrzebami w danym momencie. To znaczna różnica w porównaniu do klasycznych rolet, które wyróżniają się ograniczonymi możliwościami regulacji światła. Co warto wiedzieć na temat tego rozwiązania? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Czy chcesz, żeby klimatyzator efektywnie chłodził, a przy tym okazał się energooszczędny? W takim razie przeczytaj, jak dobrać moc jednostki do powierzchni pomieszczenia, które ma obsługiwać. Z tego artykułu dowiesz się też, jak samodzielnie obliczyć zapotrzebowanie energetyczne domu i jakie parametry klimatyzatora warto sprawdzać przy zakupie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku czy drzwi wejściowe prowadzące do domu powinny nie tylko cieszyć świetnym wyglądem, ale także zapewnić bezpieczeństwo. Specjalne systemy antywyważeniowe, trójelementowe zawiasy czy wzmocnione szyby to tylko niektóre z elementów, które warto wziąć pod uwagę w trakcie wybierania idealnych skrzydeł drzwiowych. Na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania drzwi antywłamaniowych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Oświetlenie elewacji jest ważnym elementem dekoracji domu. Uatrakcyjnia wygląd budowli, podkreśla jej architekturę, wprowadza przyjemną atmosferę po zmroku i zapewnia bezpieczeństwo poruszania się. Na elewacjach coraz częściej spotykamy eleganckie kinkiety zewnętrzne. Ich główną rolą jest oświetlenie samego budynku, jak i przestrzeni takich jak taras, balkon czy weranda. Lampy ścienne znajdą również zastosowanie w ogrodzeniach, przy drzwiach wejściowych czy wjeździe do garażu. Stworzenie pięknego pejzażu świetlnego wokół domu to niełatwe zadanie, lecz możliwe do zrealizowania. Czasami warto po prostu poświęcić tej czynności nieco więcej czasu. Zobacz jak efektownie, funkcjonalnie i z pomysłem rozświetlić dom jednorodzinny i jego bezpośrednie otoczenie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Żyjemy w czasach dynamicznie zmieniających się trendów wnętrzarskich oraz popularnych sklepów sieciowych. W efekcie w wielu domach można spotkać niemalże identyczne narożniki, których wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Podczas zakupu mebli do swojego domu warto więc zwrócić uwagę na meble producentów, które zachwycają swoim designem, jakością wykonania oraz funkcjonalnością. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]