Chcecie sprawić aby wasz dom prezentował się wyjątkowo, nietuzinkowo? Może warto zatem zainteresować się elementami sztukaterii zewnętrznej takimi jak bonie elewacyjne

Bonie elewacyjne to nic innego jak elementy dekoracyjne, które zdobią budynek z zewnątrz. Nadają mu nowego charakteru, podnoszą jego walory estetyczne. Nie są czymś niezbędnym, ale z pewnością zwiększają atrakcyjność domu, dlatego warto zastanowić się nad ich wykonaniem. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Aby bezproblemowo zbudować dom oraz sprawić, że aranżacja będzie w pełni udana trzeba stosować możliwie najlepsze jakościowo materiały. Dobrym rozwiązaniem jest wybieranie tych, które można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Podczas urządzania łazienki konieczne jest zwykle wiercenie otworów, niezbędnych do montażu akcesoriów łazienkowych czy dekoracji wnętrza. Nawiercanie ich bezpośrednio w ścianach może wiązać się z nieprzewidzianymi komplikacjami. Prawdziwym wyzwaniem jest jednak wiercenie otworów w glazurze. Jak zrobić to skutecznie i bez szkód? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Każda osoba, która decyduje się na zakup mieszkania lub domu marzy o funkcjonalnym i pięknym wnętrzu, odpowiadającym jej potrzebom. Dobrze zaplanowany projekt pozwoli nam uzyskać taki efekt, aby jednak było to możliwe, warto skorzystać z pomocy specjalisty jakim jest architekt wnętrz. Osoby działające w tej branży są odpowiedzialne nie tylko za koncepcję układu funkcjonalnego, ale również przygotowanie pełnego projektu wnętrza, uwzględniając rodzaj materiałów wykończeniowych i wszelkiego rodzaju detale. W jaki sposób udaje się im osiągnąć spójność wnętrz? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Lustro to standardowy element wyposażenia łazienki. Pełni rolę dekoracyjną, optycznie powiększa pomieszczenie i oczywiście pomaga w codziennej pielęgnacji. Ostatnio coraz bardziej popularne są lustra łazienkowe podświetlane LED. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Nie trzeba dobierać do lustra osobnych lamp. Lustro z podświetleniem jest dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Dla niektórych największym plusem jest to, że do takiego lustra można dobrać nowoczesne dodatki. Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu lustra łazienkowego z podświetleniem LED i co warto wiedzieć? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dla funkcjonalności przedpokoju kluczowe znaczenie ma usytuowanie w nim szafy lub wieszaka na ubrania oraz szafki na buty. To od odpowiedniego rozplanowania tych elementów zależy, czy domownicy będą mieć wystarczającą ilość miejsca na okrycia wierzchnie i obuwie.

  • Co lepiej sprawdzi się w przedpokoju – szafa czy wieszak na ubrania?
  • Wieszak do przedpokoju – ścienny czy stojący?
  • Klasyczny a nowoczesny wieszak do przedpokoju
  • Jak dobrać szafkę na buty do wieszaka na ubrania?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]