W ostatnim czasie, triumfy święci styl skandynawski. To popularny trend wykorzystywany przy projektowaniu i urządzaniu mieszkań i domów. Podstawowe zasady, jakie nim rządzą to prostota i funkcjonalność. Prym wiodą tu jasne kolory, które nie tylko optycznie powiększają przestrzeń, ale także odbijają światło, nawet w pochmurny dzień. Styl ten sprawdzi się więc w niemal każdym wnętrzu. Jego przewagą niewątpliwie jest uniwersalność- jasne kolory i minimalizm przy wykończeniach, dobrze prezentują się w wielu domach i mieszkaniach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W pięknym pomieszczeniu aż chce się przebywać! Musisz jednak wiedzieć, że na atrakcyjność całego pokoju wpływają różne czynniki – mowa między innymi o kolorze ścian, konkretnych meblach, czy też drobnych dodatkach. Zasłony dekoracyjne są więc ważnym elementem, podkreślającym atuty wybranej kompozycji. Jak stworzyć fantastyczną oprawę dla okien? Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Większość z nas mieszka w blokach, a co za tym idzie, poszczególne pokoje i pomieszczenia nie są zbyt dużych rozmiarów. Należy więc zagospodarować je w taki sposób, aby nie były przytłaczające, a wręcz przeciwnie, aby wydawały się nieco większe. Zastanówmy się jak można to zrobić w pokoju nastolatka. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Urządzając pokój maluchowi, warto zainwestować we włoskie meble dla dzieci, które są nie tylko bardzo gustowne, ale przede wszystkim posiadają niesamowity wdzięk i urok. Charakteryzują się również bardzo wysoką jakością, która ma bezpośredni wpływ na ich wieloletnią użytkowość. Warto tutaj podkreślić to, że włoskie meble dziecięce wyróżniają się bardzo wyszukaną stylistyką, która fantastycznie podkreśla ich zdecydowanie wyjątkowy całokształt. Są wyposażeniem, które posiada wyjątkową manufakturę, o czym naprawdę warto pamiętać. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Mimo pojawienia się na rynku coraz to nowych materiałów, z których wykonywane są łózka, nadal bardzo popularne są drewniane łóżka wykonane z litego drewna. Oprócz niecodziennego wyglądu łóżka drewniane do sypialni charakteryzują się dużą trwałością, dzięki czemu są w stanie przetrwać nawet kilka pokoleń domowników, zachowując swój wygląd i właściwości. Urządzając sypialnię możemy wyposażyć je w duże małżeńskie łóżko, wykonane z drewna sosnowego. Zapewni ono wygodny odpoczynek parom, ale także osobom mieszkającym samotnie, które lubią przestrzeń. Dlaczego warto korzystać z łóżek drewnianych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Lastryko wraca do łask. W okresie PRL ten materiał wykończeniowy parapetów, ścian czy posadzek cieszył się dużą popularnością, lecz wynikała ona przede wszystkim z konieczności. Lata 90′ oznaczały pożegnanie ze smutnym szarym kompozytem. Dziś lastryko pojawia się w łazienkach w zupełnie nowej odsłonie. Czy ma szansę zaistnieć tam na dłużej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]