Lampy do łazienki

Nikogo nie trzeba przekonywać, że łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu czy w mieszkaniu. To w niej zwykle zaczynamy i kończymy dzień, relaksujemy się po pracy, dbamy o higienę, przeprowadzamy różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne itd. Od łazienki oczekujemy z jednej strony funkcjonalności i ustawności, a z drugiej estetycznego wystroju, którym można się pochwalić przed gośćmi. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia każdej łazienki jest oświetlenie, które należy w przemyślany sposób zaprojektować, a następnie wykonać. W tym poradniku omawiamy pięć najważniejszych kryteriów, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze lamp do łazienki. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Oświetlenie dekoracyjne

Oświetlenie dekoracyjne to niezwykle ważny element wystroju wnętrz i ogrodów. Odpowiednio dobrany, może nadać pomieszczeniu charakteru, podkreślić jego walory estetyczne i wprowadzić wyjątkowy klimat. W przypadku ogrodów, taki dodatek może przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo w trakcie spaceru i wyeksponować piękno roślinności. Jakie wybrać w zależności od sytuacji? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
antresola w domu

Antresola daje możliwość stworzenia funkcjonalnej i designerskiej przestrzeni, która przyciągnie uwagę i zapewni wygodę oraz spokój mieszkańcom. W niniejszym artykule poruszymy temat dodatkowej przestrzeni jaką jest pomieszczenie z antresolą w domu, co to znaczy oraz ja je wykorzystać. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Urządzanie mieszkania plany

Urządzanie mieszkanie to spore wyzwanie, ale może być też fascynującym doświadczeniem. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko swój gust i upodobania, ale także potrzeby wszystkich domowników. Od czego zacząć urządzanie mieszkania? Skąd czerpać inspirację? Jak zaaranżować przestrzeń w sposób funkcjonalny? Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
projekt łazienki z kamienia

Nie ma wątpliwości, że łazienka jest jednym z najbardziej specyficznych i wymagających pomieszczeń użytkowych w nieruchomości mieszkalnej. Trudne warunki, jakie w niej panują, sprawiają, że materiał wykończeniowy, jaki zostanie użyty w łazience, musi wykazywać pełną odporność na różnego rodzaju niekorzystne czynniki. Dowiedz się, dlaczego to łazienki z kamienia cieszą się największą popularnością i jaki kamień naturalny sprawdza się do wykończenia tego wnętrza. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
dekoracja ścian w salonie

Urządzanie mieszkania może dawać wiele satysfakcji. Na ogół jednak jest to pewien proces, który wymaga cierpliwości oraz zaangażowania czasu i środków. Dzisiaj powiemy o tym, jak oryginalnie zaaranżować ścianę w pokoju dziennym i na co zwrócić uwagę podczas dobierania kolorów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]