Lastryko wraca do łask. W okresie PRL ten materiał wykończeniowy parapetów, ścian czy posadzek cieszył się dużą popularnością, lecz wynikała ona przede wszystkim z konieczności. Lata 90′ oznaczały pożegnanie ze smutnym szarym kompozytem. Dziś lastryko pojawia się w łazienkach w zupełnie nowej odsłonie. Czy ma szansę zaistnieć tam na dłużej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rosnące dochody polaków sprawiają, że przy zakupie mebli coraz więcej osób zastanawia się na wyborem czegoś bardziej wyszukanego. Poza tradycyjnymi sieciówkami na rynku możemy znaleźć wiele firm, które w swojej ofercie posiadają meble charakteryzujące się niecodziennym designem. Czy takie meble to dobre i praktyczne rozwiązanie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Aranżacja wnętrza wymaga przede wszystkim określenia swoich potrzeb i oczekiwań. Jedni stawiają na funkcjonalizm połączony z minimalistycznymi dodatkami, drudzy na odrobinę ekstrawagancji. Jedno, jak i drugie rozwiązanie jest dobre, o ile trafia w gust i potrzeby domowników. Jeśli stoisz przed wyzwaniem, jakim jest zmiana aranżacji pomieszczenia – zostań koniecznie z nami. Przedstawiamy 7 najlepszych sposobów na unikalny wystrój wnętrza! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Salon to miejsce, w którym koniecznie musimy zaaranżować dedykowaną strefę wypoczynku. Nie bez przesady salon nazywany jest bardzo często sercem domu i to w nim spędzamy bardzo dużo czasu w gronie najbliższych, odpoczywamy lub przyjmujemy gości. Starannie przygotowana i komfortowa strefa wypoczynku zdecydowanie nam w tym pomoże. Do najpopularniejszych wyborów wśród kupujących należą fotele, których w salonie można ustawić nawet kilka, a każdy domownik będzie miał swój ulubiony model. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Uzyskanie stylistycznej harmonii w całym mieszkaniu nie jest łatwe. Nie zajmujesz się na co dzień aranżacją wnętrz? Trudno Ci spojrzeć na poszczególne pokoje jak na całość? Kiedy zastanawiasz się, jak pogodzić różne potrzeby estetyczne, style i funkcje w jednym wnętrzu, przydatny może okazać się m.in. wizualizator domu. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak stworzyć spójny projekt wnętrza.  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Koncepcja tapety Wall&Deco narodziła się dzięki dyrektorowi artystycznemu Christianowi Beniniemu. Twórca bardzo długo był związany z fotografią reklamową i podczas produkcji jednego z projektów zauważył, że wydruk zielonych liści i innej scenerii jest doskonałym wyrobem dla najbardziej wymagającego klienta. Czym cechuje się ta marka? Jaką tapetę wybrać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]