Każdego z nas nachodzi czasem chęć do wprowadzenia zmian w mieszkaniu. Niekoniecznie musi wiązać się to z przeprowadzaniem generalnego remontu i wywracaniem wszystkiego do góry nogami. Czasami wystarczy zmienić kilka drobnych rzeczy, które wprowadzą świeżość i wpłyną na całokształt wyglądu mieszkania. Jak w szybki i tani sposób wprowadzić zmiany? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Funkcjonalność i użyteczność – te dwie cechy powinna bezwzględnie posiadać każda łazienka – niezależnie od jej metrażu. Musi znaleźć się w niej wanna lub prysznic, pralka, umywalka, toaleta i oczywiście szafki umożliwiające zachowanie trwałego porządku. W dzisiejszych czasach nie ma konkretnych wymagań co do koloru ścian, czy dodatkowych elementów. Obecnie wszystko robi się zgodnie z własnym stylem i wyczuciem. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wypełnienie między meblami lub zrobienie poręczy na klatce schodowej w domu wymaga zastosowań trwałych, a jednocześnie także estetycznych. Warto więc zatem użyć szkła hartowanego, które jest funkcjonalne i praktyczne oraz może być użyte w różnych pomieszczeniach. Szkło lacobel fantastycznie sprawdza się w roli wypełniania różnych przestrzeni wewnętrznych, jak i zewnętrznych w domu. Dobrze jest zatem poznać bliżej zalety szkła hartowanego, które ma tak wiele zastosowań w domach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]

Narożniki cieszą się coraz to większą popularnością w urządzaniu wnętrz. Swoje zastosowanie bez większego problemu mogą znaleźć w salonach jako wygodne miejsce do przesiadywania z najbliższymi, bądź w sypialni jako komfortowa alternatywa dla tradycyjnych łóżek. W jaki sposób możemy dopasować je do koloru posiadanego przez nas wnętrza? W tym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na to pytanie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Bez wątpienia większości z nas obiło się już o uszy pojęcie mebli modułowych. Rozwiązanie to umożliwia łączenie elementów w najbardziej dogodnej dla nas konfiguracji. Konkretne segmenty mogą różnić się pod względem rozmiarów czy kształtów. Dzięki temu, możemy dowolnie je przestawiać i tworzyć zabudowę, która akurat będzie nam odpowiadała. Reorganizowanie przestrzeni pozwala na nieustanne zmiany odmieniające nasze wnętrza. Możemy bez problemu dostosować je do wielkości pomieszczenia czy wyglądu, ponieważ są niezwykle uniwersalne. Taka elastyczność pozwala nam także na dokładanie kolejnych elementów. Jest to przydatne szczególnie w pokojach przeznaczonych dla dzieci. Wraz z wiekiem zwiększają się ich potrzeby, dlatego zamiast kupować zupełnie nowy komplet mebli, możemy wybrać interesujące nas moduły. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na uniknięcie kosztownych zakupów i męczących remontów. Każdego roku możemy obserwować jak trend ten wkracza do polskich domów. Nowoczesne projektowanie wnętrz staje się dla nas coraz ważniejsze, a z wykorzystaniem mebli modułowych możemy z łatwością temu sprostać. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zastanawiasz się, w jaki sposób pokryć ściany w swoim domu? Brakuje Ci pomysłu na coś oryginalnego i przy okazji dostępnego w rozsądnej cenie? Propozycją godną rozważenia jest z pewnością imitacja cegły. Jest to specjalna tapeta, która sprawi, że Twoje ściany będą prezentować się naprawdę okazale. Ma świetne cechy wizualne i jest naprawdę tania. Jakie jeszcze zalety oferuje to rozwiązanie? Wszystkiego dowiesz się z dalszej lektury tego tekstu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]