Art deco to jeden z najciekawszych stylów aranżacyjnych. Choć powstał on w dwudziestoleciu międzywojennym, wciąż cieszy się popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących wyrafinowany wystrój. Kiedyś można było spotkać się z nim przede wszystkim na salonach. W dawnych czasach takie aranżacje podkreślały status majątkowy domowników. Opisywany styl można określić jako sztukę dekorowania. Oznacza to, że wymaga on wyczucia estetyki oraz perfekcyjnego dopasowywania do siebie różnych elementów. Jak stworzyć taki wystrój w łazience? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wygodny narożnik pełniący funkcję użytkową i estetyczną to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia salonu. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Które parametry są kluczowe? Czym powinien wyróżniać się dobrze dobrany narożnik do salonu? Jeśli nie masz pewności i szukasz przydatnych podpowiedzi, skorzystaj z naszego poradnika. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ciepła, pełna życia, przepełniona niezwykłymi aromatami i smakami, znana także jako serce domu – kuchnia zasługuje na szczególną uwagę pod kątem projektowania i wystroju. Chcemy czuć się tam wyjątkowo dobrze, przytulnie i bezpiecznie. W otoczeniu rodziny lub przyjaciół, podczas porannej kawy z pupilem czy w poszukiwaniu nocnego przysmaku – w kuchni spędzamy mnóstwo czasu. Co zatem może nam się w niej przydać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jeżeli buduje się dom o większym metrażu, to można postawić w nim na dodatkowe pomieszczenia, których nie ma w standardowych domostwach. Zamiast organizować kącik rozrywki w salonie, można zdecydować się na urządzenie pokoju telewizyjnego czy sali kinowej w domu. Oczywiście potrzebny tu będzie odpowiedni budżet, ale i pomysły aranżacyjne. Jak stworzyć pokój telewizyjny w domu? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Każdy z nas chce mieszkać w miejscu, które będzie piękne i wygodne. Jednak przy urządzaniu domu czy mieszkania często zapominamy o swoich potrzebach w pogoni za tym, co akurat modne. Osiągniecie sztuki kompromisu może wydawać się trudne, jednak jest potrzebne. W tym zdecydowanie pomoże Ci projektant wnętrz, który nie kieruje się emocjami, lecz szuka praktycznych rozwiązań, najbardziej ergonomicznych dla danego klienta. W ten sposób wykorzystuje w pełni potencjał nieruchomości, a Ty możesz cieszyć się fantastycznie wykończonymi wnętrzami. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w całym domu. Ważne, aby sypialnia była wygodna, a przebywanie w niej wpływało pozytywnie na Twoje samopoczucie. Sypialnia musi być także funkcjonalna, a wszystkie jej elementy powinny zachowywać spójność. Pomożemy Ci urządzić sypialnie o której zawsze marzyłeś. Z szynaka.pl sypialna stanie się miejscem, w którym będziesz chciał przebywać jak najczęściej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]