Od dekad meble na wymiar są najczęściej wybieraną opcją, jeśli chodzi o urządzanie kuchni. To rozwiązanie pozwala wykorzystać każdą przestrzeń niewielkiego pomieszczenia, dlatego też najczęściej wybierają je mieszkańcy bloków. Niemniej jednak meble robione pod indywidualne projekty sprawdzają się równie dobrze w domach jednorodzinnych. Jak się okazuje, moda na meble kuchenne to już standard, ale co powiecie na sypialnię na wymiar? To stosunkowo nowy trend, który jednak zyskuje ogromne rzesze interesantów. Meble na wymiar to jedna z tych usług, z których korzystamy przy generalnym remoncie albo urządzaniu nowego domu. I to nie tylko przy meblowaniu kuchni. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Plakaty do salonu wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne dodatki do wnętrz. Wybór ciekawych ozdób jest ogromny, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego. Wbrew pozorom nie trzeba wydawać majątku – ceny znajdują się na bardzo korzystnym poziomie, co zadowoli tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Warto dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą dekorację ścienną do swojego mieszkania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Podczas aranżacji łazienki, każdy element wyposażenia jest niezwykle ważny. Jednymi z tych, które wybierane są w pierwszej kolejności, są meble łazienkowe. Spełniają one dwie istotne funkcje. Odpowiedzialne są za uporządkowanie łazienkowej przestrzeni, a także są dekoracją wnętrza. Jeśli zastanawiasz się nad tym, na co zwrócić uwagę podczas wyboru mebli do łazienki, koniecznie przeczytaj nasz artykuł! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Olejowanie drewna to jedna z popularniejszych technik zabezpieczania jego powierzchni. Zaletą olejowanie jest wysoka odporność uzyskanej powłoki na wnikanie wilgoci. Ten sposób zabezpieczenia drewna naturalnego stosuje się zarówno w przypadku elementów drewnianych przeznaczonych na zewnątrz, jak i do wyposażenia wnętrz. Dlaczego warto zdecydować się na zabezpieczenie drewna olejem? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Jeśli chce się stworzyć wykwintnie urządzone, eleganckie wnętrze, to najlepiej wybrać styl glamour. Może być ona zarówno eklektyczny z zastosowaniem elementów vintage, jak i nowoczesny, minimalistyczny, geometryczny, z akcentami zdobniczymi wprowadzającymi nutę owego przepychu, bo to właśnie z francuskiego znaczy glamour. Poznajcie zatem nasze pomysły na urządzenie takiej przestrzeni. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wbrew pozorom, zakup lustra łazienkowego wcale nie należy do najprostszych. Wynika to bowiem z faktu, iż każdy z domowników posiada różne potrzeby i różne oczekiwania nie tylko względem samego lustra, ale całej łazienki. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]