Możliwość zrelaksowania się przy kominku z pięknie palącym się drewnem to marzenie wielu osób. Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić, chociażby ze względu na warunki, w jakich mieszka. Nie oznacza to wcale, że jest się od razu na straconej pozycji. Na rynku dostępne są różne alternatywne rozwiązania, które z pewnością pozwolą na równie udany relaks, mimo że w palenisku nie będzie żywego ognia. Do wyboru są kominki elektryczne i biokominki. Które z urządzeń są lepsze? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Inspirując się minionymi epokami, można uzyskać ciekawy efekt stylistyczny swojego salonu, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności mebli. Jednym z ciekawszych przykładów z tej kategorii są fotele uszaki, które mogą występować w różnych wariantach, przez co jeszcze lepiej dopasowują się do współczesnego wnętrza i potrzeb gospodarzy. Mają nieco „staromodny” styl, ale występują również w wersjach nowoczesnych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Urządzanie salonu przez jednych traktowane jako wyzwanie, dla innych może być prawdziwą przyjemnością. Wszystko zależy od tego, czy wiemy jak się do tego zabrać, mamy sprecyzowane oczekiwania, a samo pomieszczenie jest łatwe do zaaranżowania. W nowoczesnym wnętrzu narożnik w salonie stanowi główną część strefy wypoczynkowej. Od tego, jaki wybierzemy, będzie zależał komfort całej rodziny i estetyka pomieszczenia przez następne lata. Na co warto zwrócić uwagę wybierając narożnik do salonu? Sprawdźcie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ile kosztuje fototapeta z własnym zdjęciem i dlaczego warto ją kupić?Do dyspozycji mamy wiele gotowych fototapet, które dostępne są w różnych rozmiarach. Jeśli jednak nie możemy znaleźć dla siebie tej idealnie dopasowanej do swojego metrażu, warto zdecydować się na fototapety na wymiar. Można mieć wtedy pewność co do tego, że będą one w pełni dobrane do naszych indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji. Jeśli szukamy czegoś naprawdę unikalnego, jedynego w swoim rodzaju, to strzałem w dziesiątkę okaże się być fototapeta z własnym zdjęciem. Z pewnością nie znajdziemy drugiej takiej samej, bo jest to bardzo osobista dekoracja. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Sypialnia to nie tylko miejsce, które służy nam do regeneracji po ciężki dniu, ale też pomieszczenie najbardziej intymne, w którym ogromną rolę odgrywa komfort i poczucie bezpieczeństwa. Pomimo więc tego, że większość czasu spędzanego w sypialni przypada na sen, warto zadbać o jej odpowiednią aranżację i urządzenie zgodne z indywidualnymi preferencjami użytkowników. Zastanówmy się nad tym, co jest w sypialni najważniejsze. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Proces tworzenia i urządzenia naszych domów, ich aranżacja, to zwykle zajęcie bardzo zajmujące i czasochłonne. Decyzje, które wtedy podejmiemy to zwykle decyzje na lata, dlatego tak ważne jest, żebyśmy otoczyli się takimi elementem wyposażenia, które będą nie tylko wpasowywały się w określony styl, ale były również trwałe, o ponadczasowym charakterze. Niezależnie od tego czy chodzi o wnętrza czy o elewacje warto rozważyć wybór laminatu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]