Światło naturalne, nie dość, że jest najzdrowsze, to do tego najtańsze. Odpowiednie nasłonecznienie pomieszczenia jest bardzo ważne, a świetliki dachowe bez problemu je zapewniają. Mogą one stanowić zarówno samodzielny element służący do rozświetlenia pomieszczenia, jak i być dodatkiem do zwykłych okien. Wykorzystanie świetlików dachowych pozwala na ciekawe urozmaicenie designu pomieszczenia. Ze względu na to idealnie pasują do współczesnych biur. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wiele osób poszukując grzejników do swoich wnętrz, bardzo często skupia się na asortymencie, który oferują popularne sieciówki budowlane. Mało kto wie, że można wejść bezpośrednio na stronę producenta grzejników, gdzie również czeka na klientów bogata i różnorodna oferta w atrakcyjnych cenach. Gdzie lepiej więc dokonywać takich zakupów? Podpowiedź poniżej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Ile kosztuje fototapeta z własnym zdjęciem i dlaczego warto ją kupić?Do dyspozycji mamy wiele gotowych fototapet, które dostępne są w różnych rozmiarach. Jeśli jednak nie możemy znaleźć dla siebie tej idealnie dopasowanej do swojego metrażu, warto zdecydować się na fototapety na wymiar. Można mieć wtedy pewność co do tego, że będą one w pełni dobrane do naszych indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji. Jeśli szukamy czegoś naprawdę unikalnego, jedynego w swoim rodzaju, to strzałem w dziesiątkę okaże się być fototapeta z własnym zdjęciem. Z pewnością nie znajdziemy drugiej takiej samej, bo jest to bardzo osobista dekoracja. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Obróbka blacharska balkonów i tarasów to jeden z najważniejszych elementów ich konstrukcji. To właśnie dzięki niej dana powierzchnia nie ulega przemakaniu i niszczeniu w wyniku działania czynników atmosferycznych. Wobec tego, jakie rozwiązanie w tym przypadku sprawdzi się najlepiej i o czym warto pamiętać wybierając je? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Panele podłogowe, stanowią podstawę w wykończeniu większości mieszkań. Nie tylko prezentują się one elegancko i są wytrzymałe, ale w dodatku są tanie, dostępne w różnych kolorach, a także łatwe w montażu. Stały się one popularne i szeroko dostępne. Większość z nas, dodatkowo chcę oszczędzić i zamiast profesjonalnej ekipy, próbuje ułożyć panele podłogowe samemu. Nic dziwnego, ponieważ nie wymaga to żadnych większych czy specjalistycznych umiejętności. Co warto wiedzieć o układaniu paneli podłogowych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Sypialnia to nie tylko miejsce, które służy nam do regeneracji po ciężki dniu, ale też pomieszczenie najbardziej intymne, w którym ogromną rolę odgrywa komfort i poczucie bezpieczeństwa. Pomimo więc tego, że większość czasu spędzanego w sypialni przypada na sen, warto zadbać o jej odpowiednią aranżację i urządzenie zgodne z indywidualnymi preferencjami użytkowników. Zastanówmy się nad tym, co jest w sypialni najważniejsze. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]