Zapewnienie odpowiedniego zaplecza sanitarnego dla pracowników placu budowy oraz innych osób realizujących swoje obowiązki zawodowe w terenie może nastręczyć pewnych trudności. Część pracodawców rozwiązuje ten problem korzystając z lekkich kabin WC na wynajem, inni poszukują rozwiązań oferujących wyższy standard korzystania z sanitariatów – toalety, umywalki, prysznica. Wynajem kontenerów sanitarnych to usługa, dzięki której możecie Państwo zadbać o jakość pomieszczenia sanitarnego i ograniczyć do minimum ewentualne nieprzyjemne wypadki (lekkie kabiny WC bywają obiektem niewybrednych żartów, są przewracane lub przepychane z miejsca na miejsce, co w efekcie uniemożliwia ich użytkowanie aż do momentu wyczyszczenia i zdezynfekowania). (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Przyzwyczailiśmy się, że wyposażenie kuchni i łazienki znajduje się tam, gdzie się znajduje, ponieważ fachowiec tak sobie wymyślił. Dopiero codzienna eksploatacja weryfikuje ten pogląd, a staje się on naprawdę istotny, kiedy samodzielnie chcemy założyć umywalkę. Zastanówmy się wspólnie, na jakiej wysokości powinna znajdować się umywalka? Jaka jest zalecana wysokość montażu umywalek nablatowych, wpuszczanych w blat i wiszących? Czy obowiązują w tej kwestii jakieś normy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Każdy, kto ma domek z ogrodem i tarasem, to marzy o tym, by mieć przepięknie ozdobiony taras o każdej porze roku. Dlatego dobrze jest mieć takie pergole, które pomogą nam zachować estetykę oraz osłoni nas od wiatru, deszczu i promieni słonecznych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wielofunkcyjne wnętrze zazwyczaj służy młodemu człowiekowi przez co najmniej kilka lat. Aranżacja pokoju młodzieżowego nie należy do prostych zadań, przede wszystkim ze względu na zmieniające się potrzeby i upodobania nastolatka. Rodzice muszą wykazać się nie lada dyplomacją w momencie, gdy słyszą o niemożliwych do realizacji rozwiązaniach. Jak urządzić pokój młodzieżowy? Jakie meble, dodatki, kolory oraz materiały wybrać do wykończenia takiego wnętrza? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Aby w sprawny i bezpieczny sposób wykonać prace na wysokości, trzeba wykorzystać odpowiedni sprzęt. Dzisiaj najpowszechniej korzysta się z podnośników koszowych. Czym one są i w jakich sytuacjach znajdują zastosowanie? Wyjaśniamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Coraz więcej osób podczas remontu łazienki decyduje się na wannę narożnikową.

Jest to dobry pomysł na zagospodarowanie zarówno małej przestrzeni, jak i na duży reprezentacyjny salon kąpielowy. Obudowa narożnej wanny ma najczęściej kształt łuku i dlatego często wybieranym rozwiązaniem jest wykonanie jej z płyt gipsowo-kartonowych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]