Budowa domu stawia przed przyszłymi właścicielami wiele wyzwań jak między innymi wybór rodzaju dachu. Wiązary dachowe to popularny element wykorzystywany do ich budowy. Produkty te są coraz chętniej wybierane, z uwagi na swoje liczne zalety i właściwości. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
wypożyczalnia urządzeń

Branża budowlana coraz prężniej się rozwija, a firmy, świadczące usługi budowlane na brak zleceń nie narzekają. Zdarza się jednak, że praca wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu, takiego jak np. dźwigi czy żurawie, a akurat firma nie posiada ich w swoim parku maszynowym. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie przydomowej oczyszczalni. Jest to świetne rozwiązanie, które nie tylko pozwala na eliminowanie nieczystości, ale również jest to wyjątkowo ekologiczny sposób na pozbywanie się ścieków. Jednak prawidłowe korzystanie z oczyszczalni przydomowej zależy głównie od tego, czy będziesz o nią odpowiednio dbać. W tym celu należy stosować konkretne preparaty. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jakie meble tapicerowane do salonu warto wybrać? Do jakiego stylu pasują meble tapicerowane? Czy w ogóle warto wybierać meble tapicerowane? Na pytania odpowiadamy w poniższym wpisie. 

  1. Jakie meble tapicerowane do salonu wybrać?
  2. Czy warto kupić nowoczesne meble tapicerowane? 

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zakup mebli kuchennych to spory wydatek, więc wymienia się je dość rzadko – co kilka, a nawet kilkanaście lat. Dlatego trzeba dokładnie przemyśleć ich wybór. Jednak wiele osób zastanawia się, na co zwrócić uwagę podczas ich zamawiania – design, układ, mechanizmy, cenę, a może materiał? Wiele zależy od Twoich oczekiwań. Oto pytania, które według pracowników Studio Kuchnia należy sobie zadać przed zakupem mebli kuchennych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Olej opałowy to wydajne paliwo grzewcze, które jest świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie brakuje infrastruktury zaopatrującej w gaz. Decydując się na ten rodzaj ogrzewania w naszym domu, musimy zawczasu wybrać odpowiednie zbiorniki na olej opałowy, które będą niezawodne i w pełni bezpieczne. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]