Centralne ogrzewanie w naszym domu wymaga stałych przeglądów. Czy wiesz, że taki przegląd jest szczególnie ważny przed sezonem grzewczym? Koniecznie w trakcie przeglądu kotły, kominy i cała instalacja centralnego ogrzewania powinna zostać dokładnie sprawdzona przez specjalistę. Dzięki takim przeglądom nie tyko mamy pewność, że wszystko działa w jak najlepszym porządku ale i centralne ogrzewania zapewnia mniejsze koszty eksploatacji! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Każdy z nas pragnie mieć ładnie urządzony dom lub mieszkanie, często spędzamy wiele godzin planując umeblowanie poszczególnych pokoi i ogólny wystrój, tak aby wszystko tworzyło spójną i przyjazną dla oka kompozycje. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kostka brukowa to materiał często wybierany zarówno do wykonywania przydomowych podjazdów czy tarasów, jak również do realizacji większych inwestycji budowlanych. Jest estetyczny, łatwo dostępny i wytrzymały, ale na tym jego zalety się nie kończą. Dlaczego warto zainwestować w kostkę brukową? Podpowiadamy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pellet jest bardzo popularnym paliwem grzewczym, które zaliczamy do kategorii biomasy. W dobie konieczności ograniczania emisji szkodliwych spalin do atmosfery coraz więcej właścicieli budynków rozważa zakup ekologicznego kotła lub pieca na pellet. Jest to bardzo dobry pomysł, jednak przed zdecydowaniem się na konkretne urządzenie radzimy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Najważniejsze z nich omawiamy w naszym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W każdym domu prędzej czy później zdarzają się usterki, które różnych elementów lub instalacji, które po prostu trzeba wyeliminować. Niekiedy najzwyczajniej w świecie chcemy zmienić coś w aranżacji, aby poprawić funkcjonalność i wygląd wnętrza. W obu przypadkach niezbędne okazują się elektronarzędzia, dzięki którym wymagane prace możemy przeprowadzić szybko, sprawnie i skutecznie. Podpowiadamy, jakich elektronarzędzi nie powinno zabraknąć w żadnym domu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Budowa domu to zazwyczaj bardzo stresujący czas, który wymusza na inwestorze podejmowanie wielu kluczowych decyzji, które zaważą na przyszłym użytkowaniu domu i życiu jego domowników. Nie ma co ukrywać, nic nie denerwuje tak jak źle dobrane posadzki, krzywo zamontowane drzwi lub źle rozplanowane włączniki świateł. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]