Malowanie to jedna z prac remontowych, którą z powodzeniem można wykonać samemu. Odświeżanie warstwy farby na ścianach jest w stanie nadać urody wszystkim wnętrzom. Warto wiedzieć, jak odpowiednio przygotować ściany do malowania oraz czym różni się malowanie pędzlem i wałkiem. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 4.5]
wypożyczalnia urządzeń

Branża budowlana coraz prężniej się rozwija, a firmy, świadczące usługi budowlane na brak zleceń nie narzekają. Zdarza się jednak, że praca wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu, takiego jak np. dźwigi czy żurawie, a akurat firma nie posiada ich w swoim parku maszynowym. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Okładziny z drewna dają mnóstwo korzyści. Bardzo łatwo jest nimi wykończyć ściany oraz uniknąć wszelkich mokrych prac, które często wymagają mozolnego przygotowania zapraw, precyzyjnego ich nanoszenia i oczekiwania, aż zwiążą oraz stwardnieją. Boazeria daje możliwość estetycznego wykończenia ścian tylko na wybranych ich fragmencie, aby je zaakcentować. Deski to także ciekawa alternatywa dla płyt kartonowo-gipsowych, do których przywykło wiele osób budujących domy. Co ważne, przy odrobinie wprawy i kreatywności drewniane lub drewnopochodne okładziny zdoła poprawnie ułożyć nawet amator. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Zastanawiasz się, jakie puszki instalacyjne wybrać? Lepszą opcją są puszki podtynkowe czy natynkowe? Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz rodzaju ściany. Szczegóły na ten temat znajdziesz w dzisiejszym artykule.  

  1. Czym wyróżnia się puszka podtynkowa?
  2. Kiedy warto wybrać puszki natynkowe?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Nie da się ukryć, że utrzymanie czystości w domu, a także w przestrzeni dookoła niego zwykle jest dla nas kwestią priorytetową. Niemniej jednak zdarzają się w życiu takie sytuacji, w których nie jesteśmy wstanie we własnym zakresie zapanować nad panującym chaosem i bałaganem. Wówczas z pomocą może przyjść nam firma sprzątająca Kraków. Zwykle takie firmy oferują profesjonalne i kompleksowe usługi, które potrafią szybko i skutecznie przywrócić nieskazitelny porządek. Wobec tego kiedy warto postawić na usługi profesjonalnej firmy sprzątającej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powodów, dla których warto kupować farby sprawdzonych marek, jest wiele. Jeśli dokonasz niewłaściwej decyzji i sięgniesz po słabej jakości produkt, remont będzie wiązał się z wyższymi kosztami oraz potrwa dłużej, a jego efekty nie będą zadowalające. Dlaczego warto wybierać najlepsze farby, takich marek jak Beckers. Gdzie kupić dobre produkty do malowania? Na co zwrócić uwagę? Odpowiadamy na kilka podstawowych pytań. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]