wiercenie w betonie

Beton to jeden z najtwardszych, a jednocześnie najbardziej popularnych materiałów wykorzystywanych w budownictwie. Wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem i uniwersalnością, dzięki czemu używa się go do budowania różnorodnych konstrukcji. Czego użyć do wiercenia w betonie? Jakie narzędzia są najbardziej efektywne? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
stan surowy - remont

Prace budowlane wymagają zatrudniania dobrych specjalistów, wszak dzięki temu zyskuje się pewność, że są dobrze wykonane. Jednak każdy, nawet największy laik powinien co nieco wiedzieć na temat tego jak postępuje budowa jego domu. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam wszystko co musicie wiedzieć na temat wykończenia stanu surowego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Twoja łazienka wygląda jak relikt PRL-u? Czas to zmienić, wszak remont to nie taka straszna sprawa. W końcu nie musi być wcale dużo pyłu, brudu, zwłaszcza jeśli nie decydujesz się na remont totalny z wymianą ceramiki sanitarnej. Gdy jednak taka wymiana jest nie tylko pożądana, ale i konieczna, musisz liczyć się z koniecznością skuwania płytek i wyrównywania ścian. Jeśli jednak zaopatrzysz się w odpowiednie narzędzia i materiały, praca wcale nie okaże się taka straszna. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

We współczesnych, w większości nowocześnie urządzonych łazienkach zdecydowanie królują podwieszane miski wc. Do ich prawidłowego montażu niezbędny jest zakup nie tylko samego sedesu, ale także dedykowanego mu stelaża, który zapewni wybranemu rozwiązaniu właściwą funkcjonalność. Stelaż do wc, miska ustępowa oraz przycisk do spłukiwania wody to jedne z najważniejszych elementów, które znajdują się w każdej nowoczesnej łazience. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Mosiądz to wyjątkowo wszechstronny materiał. Stop miedzi i cynku (zaw. Cynku 10-45%). Surowiec łatwy do odzyskania w procesie recyklingu, w wielu krajach określany metalem zrównoważonym z uwagi na jego wysoki stopień odzyskania w postaci wiórów i złomu mosiężnego. W dobie dążenia do zrównoważonego rozwoju kwestia recyklingu jest kluczowa i stanowi bardzo istotny czynnik przy wyborze surowca do zastosowań przemysłowych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Sposobów wykończenia pomieszczeń jest naprawdę wiele. Jednak tych, do których możemy zabrać się sami, nie posiadając umiejętności manualnych, jest już dużo mniej. Należy do nich jednak malowanie ścian farbami strukturalnymi. Tutaj nawet największe niedociągnięcia mogą stać się dla niewtajemniczonych przejawem naszego artystycznego wyrazu. Co najważniejsze, efekty, jakie pozwalają uzyskać farby strukturalne, są naprawdę spektakularne (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]