Beton to jeden z podstawowych materiałów, z których wykonuje się takie elementy budynków jak podłogi, powierzchnie sufitowe czy ścienne. Aby prezentował się estetycznie, a także stanowił odpowiednią bazę do nałożenia innych elementów, powinien być możliwie idealnie gładki. Taki efekt można osiągnąć przez proces szlifowania. Jak go jednak przeprowadzić? O czym warto pamiętać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wykonanie daszku nad naszą werandą, tarasem lub na balkonie to nie takie proste zadanie. Oczywiście bardzo wielu z nas automatycznie zdecyduje się na zatrudnienie fachowca, co naturalnie wydaje się słusznym tokiem rozumowania. W bardzo wielu przypadkach jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że dość małymi nakładami finansowymi, a także posiadając jedynie podstawowe umiejętności techniczne będziemy w stanie wykonać całą pracę samodzielnie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Płytki podłogowe i ścienne to jeden z ważniejszych elementów aranżacji kuchni i łazienki w każdym domu. Zwykle ich wybór jest dobrze przemyślany, ponieważ kupujemy je z myślą, że będą nam służyć długie lata – ale czy rzeczywiście tak będzie? To zależy od tego, jak zostanie wykonany ich montaż. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Panele podłogowe, stanowią podstawę w wykończeniu większości mieszkań. Nie tylko prezentują się one elegancko i są wytrzymałe, ale w dodatku są tanie, dostępne w różnych kolorach, a także łatwe w montażu. Stały się one popularne i szeroko dostępne. Większość z nas, dodatkowo chcę oszczędzić i zamiast profesjonalnej ekipy, próbuje ułożyć panele podłogowe samemu. Nic dziwnego, ponieważ nie wymaga to żadnych większych czy specjalistycznych umiejętności. Co warto wiedzieć o układaniu paneli podłogowych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Na powierzchni ramy pojawiły się uszkodzenia, a przy tym coraz trudniej utrzymać komfortową temperaturę w mieszkaniu? Twoje rachunki za ogrzewania domu znacznie wzrosty? To idealny moment, by zastanowić się nad wymianą okien na nowe. Sprawdzamy, co jeszcze powinno nas do tego skłonić i jakie mogą być konsekwencje wieloletnich zaniedbań. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jeszcze całkiem niedawno, nakładanie tynków, wiązało się z zastosowaniem metody ręcznej, obecnie, tynki maszynowe Wrocław to innowacyjny i najwydajniejszy sposób, który zastępuje klasyczne techniki. Dlaczego właśnie to rozwiązanie zyskuje na powszechności? Zalety stosowania tynku maszynowego, uwidaczniają się szczególnie przy pracach wykończeniowych dużych powierzchni, podczas których zaoszczędza się nie tylko czas, lecz również pieniądze. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]