Każdy remont, bez względu na jego rozmiary, generuje konieczność wykonania porządnego sprzątania. W zależności od tego, jakiego rodzaju był to remont, sprzątanie będzie wyglądało nieco inaczej. Czasami może być konieczny profesjonalny wywóz odpadów przy użyciu specjalistycznych pojemników, a innym razem wystarczy mop i detergent. Zawsze jednak warto odpowiednio zaplanować sprzątanie, aby przebiegło jak najszybciej i najsprawniej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Przystępując do szlifowania powierzchni, trzeba dobrać odpowiednie narzędzia, które będą dopasowane do rodzaju obrabianego materiału. Co należy wziąć pod uwagę? Na jaki rodzaj materiałów ściernych postawić? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
tarcza diamentowa na szlifierce kątowej

Tarcze diamentowe używa się, gdy konieczne jest dokładne i równomierne cięcie. Tego typu sprzęt współpracuje z prawie wszystkimi rodzajami materiałów, zwłaszcza tych bardzo twardych, np. betonu. Ze względu na niezawodność, wydajność i trwałość tarcz, wykorzystuje się je do wielu prac. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Po pewnym czasie każdy dach nie wygląda już najlepiej. Wynika to z faktu, że jest on wystawiony na działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, wiatr, czy chociażby mróz. Zatem jego kolor może blaknąć, jak i mogą pojawiać się uszkodzenia. Na szczęście istnieje prosty sposób na usunięcie tego typu defektów. Wystarczy zdecydować się na malowanie dachu. Czy faktycznie warto? Komu zlecić tego typu prace? Sprawdź to! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Najczęstszym wyborem, jeśli chodzi o wykończenie podłóg w pokojach, są panele. Dobrze wyglądają, są dość łatwe w utrzymaniu, można je kupić w dobrej cenie. Gdy decydujemy się na inwestycję, sporo czasu poświęcamy takim elementom, jak wzór, kolor, klasa ścieralność czy grubość. Pochłonięci tego typu parametrami często zapominamy, że trwałość i funkcjonalność paneli zależy także od tego, jaki podkład pod nie zastosujemy. Nieodpowiednio dobrany może spowodować, że nasza piękna, nowa podłoga szybko straci na jakości i funkcjonalności. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Nie da się ukryć, że prowadzenie własnego sklepu stacjonarnego, wymaga odpowiedniego przygotowania, a przede wszystkim kreatywności. W naszym kraju można zaobserwować znaczący rozwój, szczególnie w zakresie marketów budowlanych. Jak łatwo można się więc domyślić, konkurowanie z potężnymi markami i sklepami o już ugruntowanej pozycji na rynku może być niezwykle ciężkie. Warto więc korzystać z nietuzinkowych rozwiązań, które mogą wyróżnić dany sklep budowalny na tle innych supermarketów. W tym celu można postawić na detale i zaoferować klientom w sklepie budowlanym, papierowe torby, dodatkowo z nadrukiem na drobne zakupy. Dlaczego to rozwiązanie jest niezwykle korzystne? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]