Zastanawiasz się, jakie puszki instalacyjne wybrać? Lepszą opcją są puszki podtynkowe czy natynkowe? Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz rodzaju ściany. Szczegóły na ten temat znajdziesz w dzisiejszym artykule.  

  1. Czym wyróżnia się puszka podtynkowa?
  2. Kiedy warto wybrać puszki natynkowe?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Nie da się ukryć, że utrzymanie czystości w domu, a także w przestrzeni dookoła niego zwykle jest dla nas kwestią priorytetową. Niemniej jednak zdarzają się w życiu takie sytuacji, w których nie jesteśmy wstanie we własnym zakresie zapanować nad panującym chaosem i bałaganem. Wówczas z pomocą może przyjść nam firma sprzątająca Kraków. Zwykle takie firmy oferują profesjonalne i kompleksowe usługi, które potrafią szybko i skutecznie przywrócić nieskazitelny porządek. Wobec tego kiedy warto postawić na usługi profesjonalnej firmy sprzątającej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powodów, dla których warto kupować farby sprawdzonych marek, jest wiele. Jeśli dokonasz niewłaściwej decyzji i sięgniesz po słabej jakości produkt, remont będzie wiązał się z wyższymi kosztami oraz potrwa dłużej, a jego efekty nie będą zadowalające. Dlaczego warto wybierać najlepsze farby, takich marek jak Beckers. Gdzie kupić dobre produkty do malowania? Na co zwrócić uwagę? Odpowiadamy na kilka podstawowych pytań. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Remont w mieszkaniu to zawsze bardzo gorący czas dla nas i naszych najbliższych. Mimo że takie prace są zazwyczaj zlecane firmie zewnętrznej, po naszej stronie późniejsza weryfikacja i inspekcja wykonanych prac. To właśnie od nas w dużej mierze będzie zależało, czy projekt remontu naszych czterech kątów zostanie uznany jako sukces. Jakie są trzy najczęstsze problemy przy remontowaniu mieszkania? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Popularność cegieł klinkierowych jako materiału do wykończenia elewacji budynków rośnie z każdym rokiem. Nawiązując wyglądem do ceglanych konstrukcji z minionej epoki, klinkier dostarcza intrygujących i oryginalnych walorów estetycznych. Jest również materiałem o ponadprzeciętnej trwałości. Co warto wiedzieć o elewacji klinkierowej? Na jakie parametry zwracać uwagę przy wyborze cegły klinkierowej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Każdy remont, bez względu na jego rozmiary, generuje konieczność wykonania porządnego sprzątania. W zależności od tego, jakiego rodzaju był to remont, sprzątanie będzie wyglądało nieco inaczej. Czasami może być konieczny profesjonalny wywóz odpadów przy użyciu specjalistycznych pojemników, a innym razem wystarczy mop i detergent. Zawsze jednak warto odpowiednio zaplanować sprzątanie, aby przebiegło jak najszybciej i najsprawniej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]