Przedpokój często traktowany jest jako robocza przestrzeń. Tymczasem to miejsce, które tworzy pierwsze wrażenie całego domu, jego klimat i styl. To wizytówka gospodarza, jego gościnności i gustu, dlatego istotne jest, by aranżacja tej powierzchni była przemyślana oraz harmonijna. Podłoga jest jednym z ważniejszych elementów tworzących klimat i styl pomieszczenia. W przedpokoju jest ona najbardziej narażona na zabrudzenia. Dziś przedstawimy różne pomysły i poszukamy inspiracji łączących skuteczne zabezpieczenie podłoża w przedpokoju z dbałością o jego estetyczny wygląd. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Remont w mieszkaniu to zawsze bardzo gorący czas dla nas i naszych najbliższych. Mimo że takie prace są zazwyczaj zlecane firmie zewnętrznej, po naszej stronie późniejsza weryfikacja i inspekcja wykonanych prac. To właśnie od nas w dużej mierze będzie zależało, czy projekt remontu naszych czterech kątów zostanie uznany jako sukces. Jakie są trzy najczęstsze problemy przy remontowaniu mieszkania? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Popularność cegieł klinkierowych jako materiału do wykończenia elewacji budynków rośnie z każdym rokiem. Nawiązując wyglądem do ceglanych konstrukcji z minionej epoki, klinkier dostarcza intrygujących i oryginalnych walorów estetycznych. Jest również materiałem o ponadprzeciętnej trwałości. Co warto wiedzieć o elewacji klinkierowej? Na jakie parametry zwracać uwagę przy wyborze cegły klinkierowej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Każdy remont, bez względu na jego rozmiary, generuje konieczność wykonania porządnego sprzątania. W zależności od tego, jakiego rodzaju był to remont, sprzątanie będzie wyglądało nieco inaczej. Czasami może być konieczny profesjonalny wywóz odpadów przy użyciu specjalistycznych pojemników, a innym razem wystarczy mop i detergent. Zawsze jednak warto odpowiednio zaplanować sprzątanie, aby przebiegło jak najszybciej i najsprawniej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Przystępując do szlifowania powierzchni, trzeba dobrać odpowiednie narzędzia, które będą dopasowane do rodzaju obrabianego materiału. Co należy wziąć pod uwagę? Na jaki rodzaj materiałów ściernych postawić? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
tarcza diamentowa na szlifierce kątowej

Tarcze diamentowe używa się, gdy konieczne jest dokładne i równomierne cięcie. Tego typu sprzęt współpracuje z prawie wszystkimi rodzajami materiałów, zwłaszcza tych bardzo twardych, np. betonu. Ze względu na niezawodność, wydajność i trwałość tarcz, wykorzystuje się je do wielu prac. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]