szkodniki w ogrodzie

Szkodniki w ogrodzie – jak pozbyć się kretów, myszy i nornic?

Obecność różnego rodzaju szkodników jest zmorą każdego, kto uprawia własny kawałek ziemi. Gryzonie oraz inne drobne ssaki wyrządzają wiele szkód. Do tego często przenoszą różnego typu choroby. Z tych powodów lepiej jest się ich pozbyć nich pozwolić na to, aby rozgościły się w naszym ogrodzie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Szary domek ogrodowy drewniany z oknem

Słoneczne dni zachęcają do spędzania czasu w ogrodzie. Czas ten jest szczególnie miły, jeśli ogród jest dobrze zaaranżowany. Altana pozwala odpocząć w upalne dni, a szopy, wiaty i domki ogrodowe uporządkować sprzęt czy drewno na opał. Poniżej podpowiadamy, jakie elementy małej architektury wybrać do ogrodu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Lilie to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych i najbardziej efektownych gatunków kwiatów, jakie można posadzić we własnym ogrodzie. Zachwycają swym wyglądem i niepowtarzalnym zapachem. Jednak, aby lilie wypuściły okazałe kwiaty i rosły bez przeszkód, należy wybrać ich odpowiednią odmianę oraz posadzić i dbać o nie we właściwy sposób. Sprawdźmy więc, jak to zrobić! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 11 Średnia: 4.6]

Termin sztuczna inteligencja to szerokie pojęcie, którego można używać w odniesieniu do każdego rodzaju technologii zaprojektowanej do samodzielnego myślenia. Sztuczna inteligencja istnieje już od dawna, ale dopiero niedawno stała się bardziej rozpowszechniona w branży domowej i ogrodniczej. Sztuczna inteligencja istnieje już od dawna, ale dopiero niedawno stała się bardziej rozpowszechniona w branży domowej i ogrodniczej. Służy do sterowania inteligentnymi urządzeniami, takimi jak zmywarki i piekarniki, a także pomaga w pracach ogrodniczych, takich jak sadzenie kwiatów lub podlewanie roślin. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Komfort wypoczynku w ogrodzie zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest wybór odpowiedniego wyposażenia, w tym postawienie na wygodne meble. Trudno się wręcz obyć bez praktycznych zestawów, w ramach których często znajdują się ogrodowe krzesła. Czym się kierować podczas poszukiwań, by krzesła ogrodowe idealnie spełniały powierzone im zadania? Kilka praktycznych wskazówek przekażemy w dzisiejszym tekście. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kolorowe kwiaty pelargonii pięknie zdobią tarasy i balkony ich właścicieli. Wymagają odpowiednich warunków, aby mogły kwitnąć i odmieniać wygląd przestrzeni, w której się znajdują. W tym artykule przeczytasz o tym, jak uprawiać pelargonie i je podlewać, w jakim klimacie najlepiej rosną oraz jaką glebę i donicę wybrać. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]