Każdy, kto ma domek z ogrodem i tarasem, to marzy o tym, by mieć przepięknie ozdobiony taras o każdej porze roku. Dlatego dobrze jest mieć takie pergole, które pomogą nam zachować estetykę oraz osłoni nas od wiatru, deszczu i promieni słonecznych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kostka brukowa to materiał często wybierany zarówno do wykonywania przydomowych podjazdów czy tarasów, jak również do realizacji większych inwestycji budowlanych. Jest estetyczny, łatwo dostępny i wytrzymały, ale na tym jego zalety się nie kończą. Dlaczego warto zainwestować w kostkę brukową? Podpowiadamy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wbrew pozorom nietoperze to bardzo miłe i pożyteczne zwierzęta. I choć niesłusznie się ich boimy to warto zaprosić je do swojego ogrodu. Z łatwością można zrobić to za pomocą budki dla nietoperzy, którą możesz zawiesić na działkowym drzewie. Dzięki nim ssaki te będą mogły schronić się w ciągu dnia, a nawet wychowywać młode osobniki. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
liliowce

Liliowce to jedne z najbardziej popularnych roślin ogrodowych. Ceni się je za to, że są łatwe w uprawie, mogą rosnąć przez długi czas w jednym miejscu, a także nie wymagają żadnych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Jak zatem uprawiać rośliny, aby przez długi czas zdobiły ogród? Sprawdź poniżej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Krótki poradnik na temat tego jak stworzyć w ogrodzie plac zabaw dla dzieci i na co zwrócić uwagę podczas dobierania zabawek do ogrodu.

Posiadając nawet niewielki ogród warto znaleźć w nim choć trochę miejsca na stworzenie kącika zabaw dla dzieci. Dzięki temu maluchy będą miały odrobinę miejsca dla siebie a rodzice zyskają chwilę oddechu gdy dzieci będą bawić się w ogrodowym placu zabaw. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
zraszacz automatyczny - nadawdnianie ogrodu

Nawadnianie ogrodu to niezwykle ważna rzecz. Zwłaszcza w naszym klimacie, który w ciągu ostatnich kilku lat lubi zaskakiwać falami niespodziewanych upałów. Życie w biegu jednak nie zawsze sprzyja regularnemu podlewaniu. Wymaga to nie tylko czasu, ale czasem również i wysiłku. Dlatego też warto rozważyć zautomatyzowanie tego procesu. Dzięki temu letnie upały nie wywołają spustoszenia w Twoim ogrodzie. Zapoznaj się z poniższym artykułem i poznaj zalety różnych systemów zautomatyzowanego nawadniania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]