Centrum ogrodnicze Kraków | Wieliczka – stwórz swój wymarzony ogród

Centrum ogrodnicze Kraków | Wieliczka to miejsce, w którym każdy znajdzie odpowiednią roślinność do swojego ogrodu. Styl w jakim chcesz zaaranżować swój krajobraz nie ma znaczenia, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz gatunków oraz setki odmian roślin, które idealnie wpasują się w styl nowoczesny, romantyczny oraz rustykalny.

Ogromny wybór drzew liściastych oraz iglaków, pozwoli na stworzenie w przydomowym ogrodzie zacisznych zagajników, a posadzenie ich na obrzeżach, stanowić będzie ochronę całego ogrodu przed wiatrem. Idealnie sprawdzą się one również w większych przestrzeniach miejskich oraz parkach. Dzięki cudownym kwiatom rabatowym, cebulom kwiatowym oraz bylinom, stworzysz wspaniałe, wielobarwne kompozycje kwiatowe, które wiosną oraz latem przyciągać będą wzrok. W połączeniu z trawami ozdobnymi oraz inną roślinnością, powyższe roślinny idealnie wkomponują się w ogrody skalne. Drzewa oraz krzewy owocowe nie tylko pełnią walory estetyczne w ogrodzie, ale w czasie swojego dojrzewania, są źródłem smacznych owoców. Szeroki wachlarz dostępnych ziół – które sadzone mogą być zarówno w domowych ogrodzie, jak i również na kuchennym parapecie – urozmaici smak każdego dania.

Marzysz o oryginalnym ogrodzie? Pragniesz posiadać niespotykaną roślinność? A może chcesz wyrazić swój styl? Wybierz roślinność z bogatej oferty roślin egzotycznych oraz formowanych. Nadadzą one każdemu krajobrazowi oryginalnego wyglądu i skutecznie przyciągać będą wzrok. Uformowane w różne kształty iglaki, tworzyć będą w ogrodzie zielone rzeźby. Natomiast jeżeli chcesz wprowadzić powiew świeżości do swojego wnętrza, wybierz drzewo Bonsai. Dodatkowo, wybierz odpowiednie kruszywo z oferowanych kamieni ozdobnych i dopełnij wygląd swojego krajobrazu. Dostępna w naszym sklepie kora, nie tylko pełni funkcję dekoracyjną, ale również ochrania roślinę oraz jej system korzeniowy.

Szeroka oferta kwiatów balkonowych, pozwoli na przeniesienie ogrodu za nasze okno. W połączeniu z dostępnymi w naszym centrum donicami oraz skrzynkami, kwiaty te przyozdobią również tarasy oraz werandy. Romantyczne róże – dostępne w wielu odmianach – pięknie prezentować się będą w domowych ogrodach oraz parkach miejskich. Rośliny wrzosowate wzbogacą zieleń każdego ogrodu i stanowić będą całoroczną ozdobę.

Centrum ogrodnicze Kraków | Wieliczka oferuje również produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin. Dzięki podłożom, nawozom oraz tkaninom ogrodniczym odpowiednio zadbasz o swoje rośliny.

Informacja prawna