Zbiorniki basenowe – domowe i wielkopowierzchniowe

Zbiorniki basenowe

Zbiornik basenowy jest sercem całej inwestycji. To główny element, który ma jednak nieco więcej funkcji i zadań niż jedynie przechowywanie wody. Zbiornik musi być wykonany z należytych materiałów oraz w sposób, który pozwala na jego późniejsze bezpieczne użytkowanie. Zarówno w przypadku inwestycji domowych, jak również nieco bardziej rozbudowanych kluczowymi elementami będą higiena i bezpieczeństwo użytkowania tego rodzaju inwestycji.

Baseny domowe – luksus, wygoda i relaks w zaciszu domu

Baseny są chętnie instalowane w wielu domach przede wszystkim z uwagi na możliwości jakie dają. To przede wszystkim wypoczynek we własnym domu czy też ogrodzie. Zależnie od rodzaju wybranego basenu i jego rozmiaru będziemy mogli również zainwestować w różne urządzenia, które sprawią, że czas w nim spędzony będzie jeszcze przyjemniejszy. Życie w domu z basenem dla miłośników tego rodzaju relaksacji jest znacznie przyjemniejsze i wygodniejsze.

Baseny publiczne i Aquaparki – nowoczesna technologia

Technologia basenowa w przypadku wykonywania małych domowych inwestycji jest zupełnie czymś innym, aniżeli w przypadku decydowania się na usługi wykonania basenów publicznych czy też dużych centrów rozrywki jak chociażby Aquaparki. Umiejętne zrealizowanie tego rodzaju dużych zamówień wymaga sporej wiedzy, umiejętności, ale też konkretnych zasobów w firmie, która podejmuje się tego typu instalacji. Tę wiedzę technologiczną definiuje konkretna norma – DIN 19643. To właśnie w niej znajdziemy szereg wytycznych i technicznych wzmianek o technologii basenowej w tak newralgicznych miejscach. 3Aqua.pl to wykonawca, który spełnia rygorystyczne warunki tej normy i wykonuje nowoczesne zbiorniki basenowe z możliwością użytkowania jako baseny publiczne.

Jak wykonywane są zbiorniki basenowe?

To właśnie od jakości wykonania samego zbiornika zależy w dużej mierze trwałość i efektywność całego systemu basenowego. Wpływa to również bezpośrednio na bezpieczeństwo korzystania z takiego zbiornika tak w przypadku domu, jak również w centrach sportowych i rekreacyjnych. Technologia produkcji zbiorników basenowych w firmie 3AQUA to przede wszystkim najnowsze osiągnięcia inżynierii materiałowej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik spawania i zgrzewania doczołowego, zbiorniki basenowe są dokładnie wykonane pod kątem szczelności i wytrzymałości. Tego rodaju firmy zatrudniają również inżynierów, którzy w razie bardziej skomplikowanych instalacji będą w stanie dostosować rozwiązania i wybrane materiały, a także elementy konstrukcyjne w poprawny sposób.

Materiał sponsorowany.

Informacja prawna