Szybka naprawa papy

Papa termozgrzewalna jest powszechnie stosowanym materiałem hydroizolacyjnym. Najczęściej wykorzystuje się ją do pokrycia dachów płaskich zarówno na niewielkich budynkach mieszkalnych jak i wielkopowierzchniowych obiektach różnego przeznaczenia. Papa, jak każdy produkt służący do hydroizolacji, prędzej czy później zaczyna obniżać swoją skuteczność, aż w pewnych miejscach dochodzi bezpośrednio do przecieków. Czy wówczas zawsze jesteśmy skazani na remont całego dachu?

Punktowe uszczelnianie

Dzięki dzisiejszym bardziej zaawansowanym produktom wykorzystującym polimery, możemy wykonać skuteczne uszczelnienie papy na zimno, dosłownie w kilka chwil. Między innymi takim produktem jest kanadyjska guma w płynie CWS – elastomer bitumiczny z dodatkiem polimerów – środek wręcz skrojony pod szybką i długotrwałą naprawę papy. Dzięki swojej płynnej konsystencji, w początkowej fazie doskonale wypełnia wszelkie szczeliny, a następnie gęstnieje i zabezpiecza wszelkie powierzchnie przed wodą i wilgocią.

Łatwość stosowania

Wielką zaletą gumy w płynie CWS jest prostota jej aplikacji. Montaż jest bardzo łatwy i wykonać go może w zasadzie każdy. Jedyne co jest nam potrzebne do rozprawienia się z przeciekiem i uszkodzoną papą to puszka gumy w płynie, pędzel oraz w zależności od potrzeb pasek geowłókniny dla wzmocnienia. Gumę nakłada się bezpośrednio z wiaderka, a po kilku godzinach bezdeszczowej pogody nasza hydroizolacja jest gotowa. Produkt ten nie wymaga specjalnych podkładów, utwardzaczy, dodatkowych składników etc.

Gwarancja jakości

Guma CWS produkowana jest w Kanadzie i od wielu lat stosowana na całym świecie. Wysokiej jakości bitum i specjalna domieszka polimerów gwarantuje szybką naprawę papy oraz długotrwałą ochronę przed wodą. W sklepie internetowym GumaNaDach.pl możesz nabyć produkt w opakowaniach od 1L do 20L. Możesz także skorzystać z gotowych zestawów naprawczych https://gumanadach.pl/product/cws-express-10l-zestaw-naprawczy-do-dachu/ wyposażonych w pędzel oraz geowłókninę! Naprawa dachu płaskiego pokrytego papą zajmie nie wiele czasu jeśli skorzystasz z gumy w płynie CWS R!

Informacja prawna