Jak rozpoznać doskonałe miejsce do życia?

Znalezienie dobrego lokalu nie jest proste. Trzeba wyszukać miejsce, które spełnia wszystkie wymagania. A przecież każdy człowiek oczekuje czegoś innego! Deweloperzy muszą się mocno napracować, by odpowiedzieć na potrzeby potencjalnych nabywców. Właśnie dlatego powstała inwestycja przy Alei Pokoju. Jest ona odpowiedzią na potrzeby jej przyszłych mieszkańców. Skąd wiadomo, że jest tak w istocie?

Bez problemów z komunikacją

Bardzo ważny jest fakt, że mieszkania o dewelopera znajdują się w budynku o doskonałej lokalizacji. Jest on usytuowany przy ulicy Na Łąkach, u zbiegu ul. Nowohuckiej i Alei Pokoju, czyli dwóch dużych arterii. Można skorzystać z nich po to, by przedostać się do każdej innej części miasta. Warto jednak wspomnieć, że mieszkając w tym budynku, wcale nie będziesz potrzebował samochodu. Przystanek autobusowy i tramwajowy znajduje się tylko kilka minut od budynku. Dzięki temu można dostać się do niego przyjemnym spacerkiem. To rozwiązanie sprawdzi się nie tylko dla osób aktywnych zawodowo, ale także dla rodzin z dziećmi. Każdy wie jak uciążliwe to może być. Zwłaszcza, gdy trzeba się przebijać przez korki w kilka różnych punktów miasta. Komunikacja miejska doskonale rozwiązuje ten problem.

Dobry projekt

Wystarczy przejrzeć rzuty przedstawiające mieszkania w stanie deweloperskim, by wiedzieć, że jest to świetnie przemyślana. Mieszkania mają powierzchnię od 32 do 75 metrów. Przyszli lokatorzy mogą, więc wybrać jaki metraż będzie najbardziej odpowiadał im potrzebom. Jako, że to mieszkania w stanie deweloperskim, to można jeszcze pokusić się o połączenie ze sobą dwóch lokali. Ciekawym pomysłem może być połączenie ze sobą dwóch mieszkań, które sąsiadują ze sobą w pionie. W ten sposób można mieć oryginalny, dwupoziomowy apartament. Wiele osób marzy o takim rozwiązaniu. To jak odnalezienie kompromisu pomiędzy mieszkaniem w bloku i w domu jednorodzinnym. Poza tym, mieszkania od dewelopera są też wyposażone w przestronne balkony lub ogródki. Oczywiście, jest to uzależnione od piętra. Na parterze są wydzielone ogródki, w których mieszkańcy mogą zasadzić ulubione kwiaty.

Świetne miejsce

Nawet najlepsza komunikacja miejska nie pomoże, jeśli budynek powstaje w kiepskiej lokalizacji. Na szczęście, inwestycji przy Alei Pokoju dewelopera Budrem ten problem nie dotyczy. W jej pobliżu znajduje się Park Lotników Polskich. To znane i lubiane przez Krakowiaków miejsce, w którym można aktywnie spędzać czas. Niedaleko znajduje się też słynna TAURON Arena oraz Centrum Targowo-Kongresowe EXPO. Oba te miejsca są znane przez większość Polaków. Często są też odwiedzane przez zagranicznych gości. Nic, więc dziwnego, że blisko nich znajdują się sklepy, kina, restauracje i kawiarnie. Jest też całkiem sporo miejsc, w których można rozwijać swoje pasje – tańczyć, ćwiczyć, czy po prostu pooglądać filmy. Ale pamiętaj. W Krakowie mieszkania w dobrej lokalizacji rozchodzą się jak świeże bułeczki. Te w inwestycji przy Alei Pokoju też na pewno szybko znajdą nabywców. Warto, więc się pośpieszyć po to, by zarezerwować sobie najlepszy lokal.

Dodaj komentarz

Informacja prawna