Regały półkowe – wyposażenie garażu, na którym nie warto oszczędzać

Regały metalowe do garażu to jeden z najpopularniejszych elementów wyposażenia wnętrz każdego majsterkowicza. Pomagają one uporządkować posiadane narzędzia i stanowią doskonały składzik na niezbędne części zamienne. Czy regały produkowane masowo spełniają pokładane w nich oczekiwania? Dlaczego warto zainteresować się produktami premium?

Teoria kontra rzeczywistość – regały półkowe w zastosowaniu praktycznym

Choć regał garażowy nie jest narażony na tak wysoką eksploatację jak jego „magazynowy” odpowiednik, mierzy się on z podobnymi zagrożeniami. Jedną z najczęstszych przyczyn usterek systemu składowania w dużych halach są uszkodzenia poziome, wywołane m.in. przez kolizję z wózkiem widłowym. Produkowany masowo regał do garażu narażony jest na podobne awarie – wystarczy chwila nieuwagi i jedno nieumyślne uderzenie (np. wyciąganym akumulatorem), aby prosta dotychczas konstrukcja utraciła część szacowanej nośności.

Czy fakt ten oznacza, że budżetowe regały metalowe do garażu nie spełniają wymaganych norm? Diabeł, jak zwykle, tkwi w szczegółach. Praktyka pokazuje, że obowiązujące wymogi mogą być niewystarczająco wyśrubowane. O ile konstrukcje produkowane taśmowo spełniają założenia norm w warunkach „sterylnych”, mogą one nie poradzić sobie w trudnym środowisku pracy.

Postaw na produkty wysokiej jakości

Profesjonalne regały metalowe do garażu nie tylko spełniają obowiązujące normy – projektuje je się z zachowaniem standardów właściwych dla przemysłowych systemów magazynowych, dzięki czemu cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką eksploatację. Regały półkowe wysokiej jakości to zakup, który będzie służył Ci przez wiele nadchodzących lat, pomoże uporządkować garażowe skarby i zapewni bezpieczeństwo Tobie, rodzinie i gromadzonemu majątkowi.

Szukasz solidnych konstrukcji? Postaw na sprawdzone firmy

Firma Nedcon od ponad 50 lat tworzy systemy magazynowe dla dużych i średnich przedsiębiorstw z całej Europy. W ciągu 20 lat działalności na terenie Polski zrealizowała ponad tysiąc realizacji dla klientów z branży automotive, meblarskiej, spożywczej czy odzieżowej. Najnowszy produkt Nedcon został zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych.

Regały półkowe Nedcon Silesia to w pełni konfigurowalna konstrukcja z ocynkowanej stali. Półki regału są osadzone na hakach, dzięki czemu potencjalna przebudowa instalacji nie wymaga użycia jakichkolwiek śrub. Regał można także uzupełnić o dodatkowy asortyment, taki jak kolejne półki, listwy etykietowe czy przegrody.

Regały półkowe, jakich potrzebujesz

Pragniesz zmienić parametry regału, aby lepiej wpasować, go w swój garaż? Wystarczy jedynie wysłać zapytanie indywidualne, aby otrzymać wycenę na konstrukcję zgodną z Twoimi wytycznymi. Już dziś odwiedź stronę Nedcon Silesia i przekonaj się, że trwałe regały metalowe do garażu znajdują się na wyciągnięcie ręki.

Informacja prawna