Najwydajniejsza w historii koparko-ładowarka. Oto model, który wciąż zaskakuje!

Postanowiłeś rozbudować swoją flotę pojazdów o koparko-ładowarkę? Masz w planach modernizację parku maszynowego? Świetnie się składa, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Jeżeli szukasz sprzętu, który od lat cieszy się uznaniem specjalistów z różnych branż, to zwróć uwagę na serię JCB 3CX Plus. Tworzą ją pojazdy uznawane za najwydajniejsze w historii! I nie jest to tylko marketingowy slogan – za wyborem maszyn przemawiają ich parametry, a także setki pozytywnych opinii i rekomendacje ekspertów.

JCB 3CX Plus – seria niezawodnych koparko-ładowarek

Wybór koparko-ładowarek jest duży, jednak ci, którzy szukają wydajnych urządzeń w bardzo dobrej cenie często zwracają się w stronę JCB 3CX Plus. To seria maszyn zaprojektowanych z myślą o wymagających użytkownikach. Obejmuje 5 pojazdów różniących się gabarytami oraz specyfikacją techniczną: 1CX , 1CXT , 3CX Compact , 3CX , 4CX , 5CX. Mają one nowoczesne wyposażenie i podwyższony standard. W dodatku mogą zostać uzupełnione o praktyczne akcesoria takie jak chwytaki czy zbiorniki na beton. To czyni je jeszcze bardziej wszechstronnymi i gotowymi do pracy przy rozmaitych zadaniach.

Podstawowe i ekonomiczne maszyny 3CX

3CX są niezwykle kompaktowe i zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać restrykcje środowiskowe. Zyskuje na tym nie tylko przyroda, ale też użytkownik, który realnie odczuwa niskie koszty eksploatacji i płaci mniej za paliwo w cyklu drogowym, kopania czy ładowania. Mniej spalanego paliwa to mniej spalin i hałasu, za to większy komfort pracy operatora. Maszyny świetnie nadają się do ciągłej pracy, a ich efektywność pozytywnie zaskakuje.

4CX – ogromne zasięgi i większe możliwości

Potrzeby Twojego przedsiębiorstwa są większe, a działania bardziej skoncentrowane? 4CX to seria wydajnych maszyn o ogromnych zasięgach, wyposażone w silnik bez filtra DPF oraz SCR. EcoMAX sprawia, że koparko-ładowarka pracuje wydajnie i stabilnie, lecz nie przyczynia się do nadmiernego zanieczyszczania środowiska. Nie jest też bardzo droga w utrzymaniu. W 4CX na szczególną uwagę zasługuje przemyślana konstrukcja – jest ona kompaktowa, a spory prześwit do ziemi oraz cztery równe koła pozwalają na sprawne pokonywanie nawet trudnego, wyboistego terenu.

Do najbardziej zaawansowanych zadań nada się koparko-ładowarka JCB 5CX. Tego rodzaju maszynę budowlaną znajdziesz na stronie internetowej https://www.interhandler.pl/budownictwo/produkty/maszyny-nowe/koparko-ladowarki/. Wastemaster jest dedykowany firmom, które zajmują się gospodarką odpadami oraz recyklingiem śmieci.

Informacja prawna