Białołęka etap IV – jak wygląda sytuacja na rynku nieruchomości w Warszawie?

Kto z młodych, ambitnych osób nie marzy o własnym mieszkaniu? Rynek nieruchomości w Polsce zdecydowanie prosperuje i widać, że mieszkań wciąż przybywa. Dobrym tego przykładem mogą być liczne inwestycje powstające na przedmieściach Warszawy na Białołęce. Jedną z tych inwestycji, która otworzyła jakiś czas temu etap IV, jest Miasteczko Greenwood. To inwestycja oparta na niskiej zabudowie, która zdążyła już zyskać uznanie wielu obecnych mieszkańców.

Mówi się, że Białołęka jest swego rodzaju sypialnią Warszawy. Co prawda powstaje tutaj wiele nowych inwestycji i osiedli mieszkaniowych, ale atrakcji również nie brakuje. Nowe mieszkania na Białołęce kuszą zatem nie tylko atrakcyjną ceną, ale także wieloma udogodnieniami, które z pewnością zadowolą niejedną, bardziej lub mniej wymagającą osobę. Dzielnica jest tym bardziej interesująca, że jest tam najwięcej terenów zielonych w całej Warszawie.

Dlaczego warto?

Warszawa to ogromne miasto, które jak większość dużych miast w Polsce ma swoje dzielnice. Każda dzielnica rządzi się własnymi prawami wśród społeczeństwa, jednak Białołęka uchodzi za niezwykle atrakcyjną pod względem nowych mieszkań. W tej części Warszawy zdecydowanie, w większym stopniu przeważa młoda część społeczeństwa. Sama dzielnica rozwija się dynamicznie, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na jej odbiór wśród potencjalnych nabywców.

Nowe mieszkania na Białołęce to komfort sam w sobie. Spójrzmy na przykład na Miasteczko Greenwood. Niska zabudowa sprawia, że mieszkania są naprawdę przytulne, natomiast całe osiedle ma kameralny charakter. Wiele młodych osób marzy właśnie o takim mieszkaniu, w którym negatywne myśli uciekają precz. Pragną przy tym, mieć spokój i chcą czuć się bezpiecznie. Bezpieczeństwo natomiast zapewnić im może nowoczesny system monitoringu, a także inne zabezpieczenia w postaci szlabanów na drogach wjazdowych.

Na pozytywny odbiór nowych mieszkań wpływa również to, że samo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami, w tym również z centrum. Bezpośredni dojazd do i z centrum jest szczególnie ważny dla tych osób, które na co dzień pracują i dojeżdżają do centrum, bądź innych części Warszawy.

Styl nowych mieszkań na Białołęce

Mieszkania na Białołęce cieszą się niemalejącą popularnością. Dlaczego? To dlatego, że sama dzielnica mieści się w zielonej części miasta. Mieszkańcy mogą poszczycić się zatem doskonałą lokalizacją, która pozwala im rozwijać swoje pasje – tyczy się to przede wszystkim osób, które uprawiają takie sporty, jak np. bieganie, jazda na rolkach, czy chód sportowy. Liczne ścieżki i trasy rowerowe, a co za tym idzie miła, podmiejska atmosfera sprawiają, że takie osiedla cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodych małżeństw z małymi dziećmi.

Nadrzędnym stylem w nowych mieszkaniach, jest styl nowoczesny, który pozwala na kreatywne podejście do sprawy dekorowania. Nowoczesny styl można łączyć z innymi jest przez to bardzo uniwersalny i ceniony, tym bardziej wśród kobiet. Mówi się przecież, że to właśnie kobiety są odpowiedzialne za dekorowanie poszczególnych pomieszczeń w całym mieszkaniu.

Jeżeli chodzi o Greenwood, to możliwe, że etap IV nie jest końcowym etapem i są nadzieje, że z czasem powstaną kolejne inwestycje, które zajmą kolejni, nowi mieszkańcy. Warto więc śledzić działania na rynku nieruchomości, ponieważ takie inwestycje są przyszłością, a mieszkanie zawsze można wynająć, więc tym bardziej opłaca się zainwestować w tego typu przedsięwzięcia.

Informacja prawna