Nowoczesne osiedla mieszkaniowe w Radomiu

Rynek nieruchomości w Radomiu dynamicznie się rozwija. Nowe inwestycje deweloperskie powstają zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Łączy je nowoczesna architektura, obecność przestrzeni rekreacyjnej oraz licznych udogodnień wpływających na komfort życia mieszkańców.

Radom na przestrzeni ostatnich lat zanotował prawdziwy boom budowlany w zakresie nowych inwestycji deweloperskich. Wzmożona aktywność budowlana wynika z popytu na nieruchomości w Radomiu. Osiedla powstają zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i w nieco oddalonych dzielnicach. Przedstawiamy nowoczesne osiedla mieszkaniowe i najnowsze inwestycje w Radomiu.

Osiedle przy zalewie na Borkach

W pobliżu popularnych terenów rekreacyjnych powstanie nowe osiedle mieszkaniowe, którego projekt ma nawiązywać do zielonego charakteru okolicy. Koncepcja zabudowy zakłada wykonanie 3 budynków mieszkalnych o kilku kondygnacjach oraz maksymalne wykorzystanie przynależnej do osiedla przestrzeni na strefę wspólnej rekreacji. Duża ilość zieleni oraz alejek spacerowych ma sprzyjać wypoczynkowi i sąsiedzkiej integracji.

Nowe Zacisze

Nowe Zacisze to kolejny przykład osiedla, które wykorzystuje rekreacyjny potencjał okolicy. Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie parku Leśniczówka. Tym samym łączy atuty wynikające z położenia w śródmieściu z lokalizacją zapewniają ciszę i relaks. W budynku ma się znaleźć 60 mieszkań. Mieszkańcy będą mogli wykupić także miejsca na parkingu podziemnym lub nadziemnym. Lokale można ze sobą łączyć.

Osiedle Idea Alfa

Osiedle Idea Alfa to kameralna inwestycja. W trzypiętrowym budynku zaplanowano 51 mieszkań oraz przestronny parking podziemny. Mieszkańcy będą mogli także skorzystać z boksów rowerowych, komórek lokatorskich oraz zewnętrznych miejsc parkingowych. Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależą ogródki, podczas gdy te znajdujące się na wyższych kondygnacjach mają balkony.

Apartamenty Waryńskiego

To ciekawa propozycja dla osób, które chcą mieszkać w ścisłym centrum, a równocześnie zależy im na komforcie wynikającym z technologicznych rozwiązań nowego budownictwa. W 4 piętrowym kameralnym budynku znajduje się 117 mieszkań w metrażach od 46 do 77 mkw. Inwestycje cechuje duża ilość okien oraz balkonów. Na najwyższej kondygnacji znajdują się przestronne tarasy.

Nowe Żakocice

Interesująca inwestycja powstaje również przy ulicy Toruńskiej. W ramach Osiedla Nowe Żakocice zostanie oddanych aż 240 mieszkań. Wygodę mieszkańcom zapewnią widna, garaż podziemny oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Teren osiedla zostanie ogrodzony. W obrębie inwestycji znajdzie się wspólna część rekreacyjna. Atutem lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo licznych terenów rekreacyjnych.

Nowoczesne osiedla w Radomiu

Nowe inwestycje deweloperskie w Radomiu cechują się nowoczesną architekturą oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Mieszkania dostępne są w zróżnicowanych metrażach, poczynając od kawalerek aż po dwupoziomowe apartamenty. Większość inwestycji została wyposażona w windę oraz podziemny garaż. Dominuje również trend budowy osiedli strzeżonych, położonych w blisko  terenów zielonych.

Informacja prawna