Szybka sprzedaż kłopotliwych nieruchomości

Szybka sprzedaż kłopotliwych nieruchomości

W dzisiejszych czasach rynek nieruchomości jest bardzo niestabilny. Ceny mieszkań rosną, więc coraz trudniej jest znaleźć osoby zainteresowane ich kupnem. Problem ten dotyczy wielu mieszkań czy domów, a w szczególności tych, posiadających dodatkowo nieuregulowany status prawny czy inne podobne problemy.

Trudne nieruchomości

Choć mogłoby się wydawać, że obecnie bardzo dużo osób jest zainteresowanych kupnem mieszkania, przy obecnych cenach i sytuacji materialnej większej części społeczeństwa, bardzo trudno jest znaleźć nabywcę zainteresowanego kupnem nawet bezproblemowej nieruchomości. Szczególnie trudne staje się to w przypadku, gdy dany dom czy mieszkanie jest dodatkowo obciążone zadłużeniem, bądź komornikiem. Sprzedanie takiego miejsca staje się wtedy wyjątkowym wyzwaniem i często mogą minąć lata, zanim uda się to osiągnąć. Dlatego też w takich sytuacjach warto, jest skorzystać z firmy zajmującej skupem nieruchomości z komornikiem za gotówkę. Jest to prosty i szybki sposób na pozbycie się kłopotliwego dobytku i rozwiązanie związanych z nim problemów.

skup nieruchomości za gotówkę.jpg

Przewaga nad wolnym rynkiem

Wspomniane punkty sprzedaży posiadają wiele cech, które sprawiają, że otrzymanie w nich gotówki za mieszkanie lub pozbycie się kłopotliwej nieruchomości staje się o wiele prostsze niż próba wystawienia go na wolnym rynku. Nie ma konieczności szukania najemcy, umawiania się na kilkadziesiąt spotkań czy prowadzenia czasochłonnych negocjacji w sprawie ceny lub warunków umowy. Cały proces jest w stanie zamknąć się nawet w ciągu trzech dni, a osoba sprzedająca mieszkanie takiej firmie może błyskawicznie otrzymać przelew na konto, bez dodatkowych komplikacji. Jest to również o wiele pewniejsze rozwiązanie niż wynajmowanie czy sprzedaż mieszkania tymczasowym klientom.

Przebieg wyceny i sprzedaży

Cały proces sprzedaży w punkcie skupu nieruchomości jest bardzo przejrzysty i przebiega w określony sposób. Na stronie internetowej wystarczy wypełnić formularz, w którym najlepiej jest zawrzeć jak najwięcej szczegółowych informacji. Następnie dochodzi do wstępnej wyceny nieruchomości przez doświadczonego rzeczoznawcę. Po obustronnej akceptacji koniecznie jest umówienie się na dogodny termin z notariuszem w danym mieście, a stamtąd droga do wypłacenia gotówki i dokonania przelewu na konto jest już niezwykle krótka.

Jeśli jesteś właścicielem kłopotliwej nieruchomości i chcesz pozbyć się problemu jak najszybciej, wybierz firmę zajmującą się skupem nieruchomości z problemami prawnymi – Odkupimy Mieszkanie

Działają oni na rynku już od wielu lat, co pomogło im zdobyć doświadczenie niezbędne w tej dziedzinie, szczególnie w przypadku sprzedaży mieszkań czy domów w trudnej sytuacji prawnej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej oraz do kontaktu!

Artykuł partnera.

Informacja prawna