Odkurzanie niewielkiego mieszkania

Wydawało by się, że do małego mieszkania wystarczy mały, prosty i najtańszy odkurzacz. Okazuje się jednak, że o wiele łatwiejsze do sprzątania są duże powierzchnie. W typowym mieszkaniu mamy do czynienia z dużym nagromadzeniem różnych przedmiotów.

Niewiele rzeczy tak denerwuje jak kabel zasilający od odkurzacza, który nagle okazuje się o 15cm za krótki żeby posprzątać zakurzony kąt za telewizorem. Do tego plama na dywanie i sierść naszego pupila dosłownie wszędzie. Sprzątnie nie musi być przyjemnością, ale może być łatwe i wygodne. Na uwagę zasługuje odkurzacz Bissell, a szczególnie jego najbardziej zaawansowany technicznie model – BISSELL CrossWave Cordless MAX. Jest nieco droższy od tradycyjnych odkurzaczy, ale trzeba wziąć pod uwagę, że zaoszczędzi dużo czasu, a także kosztów związanych ze specjalistycznymi usługami w zakresie sprzątania czy prania dywanów z których okresowo każdy korzysta.

Jaki odkurzacz Bissell wybrać?

Przed podjęciem decyzji o zakupie odkurzacz warto zadać sobie kilka pytań – czy mamy dywany, czy posiadamy zwierze domowe, jaka jest powierzchnia do sprzątania, czy będziemy używać odkurzacza w pomieszczeniach technicznych typu garaż czy niewielki magazyn. Na stronie Sklep.Bissell.pl znajdziemy ofertę różnych modeli wielofunkcyjnych odkurzaczy. Wszystkie charakteryzują się wysoką efektywnością pracy, małymi rozmiarami, prostą obsługą i najwyższej jakości filtrami, które spełnią wymagania osób z alergią. Wszystkie funkcje opisane są szczegółowo na stronie sklep.bissell.pl, a wykwalifikowany personel doskonale doradzi w wyborze urządzenia.
Sklep.Bissell.pl oferuje również wszelkie akcesoria i części zamienne do swoicj odkurzaczy, a także zapewnia pełny serwis w czasie gwarancji i po jej upływie.

Co potrafi odkurzacz BISSELL CrossWave Cordless MAX?

Jak na stosunkowo niewielkie, bezprzewodowe urządzenie posiada wiele użytecznych funkcji – odkurza, myje lub pierze i suszy czyszczoną powierzchnię. Posiada zestaw końcówek które dotrą do najmniejszych zakamarków. Świetnie sprawdzi się przy sprzątaniu kątów, listew przy podłodze czy pod szafkami. Posiada 2 zbiorniki – na wodę z płynem czyszczącym i na wodę brudną wygodne w napełnianiu i opróżnianiu. Da sobie radę ze sprzątaniem sierści zwierzęcej. Jest niezastąpiony w nagłych, domowych wypadkach – rozlany płyn czy potrawa, rozbite jajko – wystarczy na moment uruchomić odkurzacz BISSELL CrossWave Cordless MAX jest urządzeniem bezprzewodowym i po kłopocie. Posiadając taki odkurzacz nie potrzebujmey w domu takich sprzętów jak szczotki czy mopy. Odkurzacz BISSELL CrossWave Cordless MAX pomoże utrzymać czystość w całym mieszkaniu łącznie z kuchnią i łazienką.

Informacja prawna