Tapety Wall&Deco – oferta dla wymagającego klienta

Koncepcja tapety Wall&Deco narodziła się dzięki dyrektorowi artystycznemu Christianowi Beniniemu. Twórca bardzo długo był związany z fotografią reklamową i podczas produkcji jednego z projektów zauważył, że wydruk zielonych liści i innej scenerii jest doskonałym wyrobem dla najbardziej wymagającego klienta. Czym cechuje się ta marka? Jaką tapetę wybrać?

Tapety Wall&Deco

Firma Wall&Deco tworzy unikalne tapety już od kilkunastu lat. Obrazy zdobią wnętrza w luksusowych domach i lokalach na całym świecie. Bardzo szybko zainwestowano w nowoczesny park maszynowy, co pozwoliło kontrolować cały proces produkcji od A do Z. Produkcja odbywa się w fabryce we Włoszech pod okiem doświadczonych specjalistów. W tym przypadku możemy liczyć na doskonałą jakość i unikalne wzornictwo, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak wybrać tapetę do pokoju?

Tapety znów powróciły do łask i zdobią wiele polskich domów. Aktualnie mamy do czynienia z nowoczesnymi wzorami, które cieszą oczy i zachwycają precyzją. Z pewnością każdy z nas pamięta czasy, gdzie tapeta była widoczna praktycznie w każdym wnętrzu w domu. Zdobiła wszystkie ściany, a często nawet sufit. Obecnie tapety Wall&Deco służą jako element dekoracyjny. Zazwyczaj chętnie dobieramy wzór jedynie na jedną, najbardziej widoczną ścianę w pokoju. Pozostałe ściany malowane są tak, aby były dopasowane do wnętrza i nawiązywały do danego motywu. Podczas doboru zastanówmy się, na jakim efekcie nam zależy.

Umiar jest tutaj bardzo ważny, gdyż łatwo można przytłoczyć wnętrze. Dobierając stylową tapetę, z powodzeniem podkreślimy walory wnętrza i nadamy mu charakteru. Łącząc tą dekorację z dodatkami, stworzymy gustowny pokój, w którym chętnie będziemy spędzać czas.

Wybór tapety do pokoju nie jest łatwym zadaniem. Szeroki wybór oferuje Wall&Deco, gdzie znajdziemy unikalne wzornictwo i bogatą kolorystykę. Jedno jest pewne – tapeta w pokoju ma subtelnie podkreślać wnętrze i dodawać mu smaku. Oryginalne wzory mogą zdziałać bardzo wiele.

Informacja prawna