Ile kosztuje fototapeta z własnego zdjęcia?

Ile kosztuje fototapeta z własnym zdjęciem i dlaczego warto ją kupić?Do dyspozycji mamy wiele gotowych fototapet, które dostępne są w różnych rozmiarach. Jeśli jednak nie możemy znaleźć dla siebie tej idealnie dopasowanej do swojego metrażu, warto zdecydować się na fototapety na wymiar. Można mieć wtedy pewność co do tego, że będą one w pełni dobrane do naszych indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji. Jeśli szukamy czegoś naprawdę unikalnego, jedynego w swoim rodzaju, to strzałem w dziesiątkę okaże się być fototapeta z własnym zdjęciem. Z pewnością nie znajdziemy drugiej takiej samej, bo jest to bardzo osobista dekoracja.

Nietypowa fototapeta w Twoich wnętrzach

Wystarczy odwiedzić sklep internetowy https://www.swiat-obrazow.pl/fototapety-na-wymiar.html, aby znaleźć dla siebie piękną dekorację ścienną, ale można też zamówić taką ze swoim zdjęciem, co będzie jeszcze bardziej unikalną dekoracją ścienną. Ceny takich fototapet są różne, w zależności od wielkości, materiału i jakości – przykładowo za taką o wymiarach 100×100 cm zapłacimy pięćdziesiąt złotych. Można oczywiście wybrać dużą większą fototapetę z własnym zdjęciem, płacąc ponad 600 złotych za taką o wymiarach 400×300 cm.

Na fototapetę z własnym zdjęciem na wymiar można zdecydować się niezależnie od rodzaju pomieszczenia i jego przeznaczenia, bo mówimy tutaj o uniwersalnej dekoracji, która sprawdzi się w każdym wnętrzu – pokoju dziecięcym, salonie, sypialni, nawet w kuchni czy przedpokoju. Oryginalną fototapetą przyozdobimy meble lub drzwi, możliwości jest naprawdę sporo, ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Nie trzeba ograniczać się do niewielkich fotografii z albumu zdjęciowego czy nawet z ekranu komputera, ale sięgnąć po taką wielkometrażową.

Pomysł na niebanalną aranżację wnętrza

Fototapety od lat zdobią nasze wnętrza, są powszechnie dostępne, można je kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Same w sobie są bardzo dekoracyjne, ale mogą stać się jeszcze bardziej unikalne, jeśli zdecydujemy się na takie z własnym zdjęciem. Uzyskamy w ten sposób niesztampową, w pełni oryginalną ozdobę – wystarczy określić swoje potrzeby i preferencje, po czym złożyć zamówienie.

Pomimo szerokiego wachlarzu wyboru tradycyjnych fototapet możemy mieć w swoim domowym zaciszu coś jeszcze bardziej niezwykłego, wspomnienia uwiecznione na zdjęciu i powiększone do preferowanych rozmiarów, które będą codziennie umilać nam życie i poprawiać humor. Fototapeta może przedstawiać naturę, ulubione zwierzę domowe, bliskich itd. – mamy tutaj pełną dowolność pod każdym względem.

Dlaczego warto wybrać fototapetę z własnym zdjęciem?

Lubimy otaczać się pięknem, cenimy sobie też unikalność, chcemy się czymś wyróżniać – fototapeta z własnym zdjęciem będzie wobec tego strzałem w dziesiątkę. Jest to uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza, niezależnie od metrażu czy zastosowanego w nim stylu wnętrzarskiego. Kolejną zaletą takiej fototapety będzie możliwość optycznego powiększenia pomieszczenia, szczególnie w przypadku panoramy i widoku na krajobraz.

Najszybszym sposobem na odmienienie dotychczasowej aranżacji wnętrza jest zainwestowanie w dobrej jakości fototapetę. Można nią udekorować dowolne pomieszczenie – salon, jadalnię kuchnię, pokój dziecięcy, gabinet, sypialnię czy nawet łazienkę.

Informacja prawna