Drewniane mapy świata – świetny pomysł na prezent i dekorację domu

Drewniana mapa świata to efektowna dekoracja ścienna, która z powodzeniem może godnie reprezentować piękny wystrój salonu, kuchni czy sypialni. Jej zaletą jest to, że może być nie tylko ciekawą i przykuwającą wzrok ozdobą, ale też inspiracją do podróży lub elementem, wywołującym wspomnienia przebytych cudownych chwil, podczas odbytych wycieczek.

Drewniane mapy mogą być dopełnieniem różnych stylizacji, będąc charakterystycznym elementem dekoracyjnym, który z pewnością pobudzi ciekawość każdego gościa w domu, oraz rozbudzi kreatywność u każdego dziecka. Poniżej podpowiadamy jak sprawić aby mapa świata pięknie zdobiła nasze wnętrze oraz w jaki sposób można wykorzystać taki produkt.

Drewniana mapa świata – piękna dekoracja na ścianę

Drewniana mapa Polski czy Europy to świetna dekoracja na ścianę, która z pewnością wpiszę się w ramy każdego wystroju wnętrz, za sprawą swojej uniwersalności. Będzie też pięknym i gustownym elementem ozdobnym w firmie czy gabinecie. Mapy 3d na ścianę dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i grubościach, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnych preferencji.

Każdy z nas uwielbia podróże. Niezależnie od wieku czy poglądów, lubi odkrywać i poznawać nowe kultury, zachwycać się pięknymi widokami. Nieważne czy są to rejony naszego kraju, czy dalsze, egzotyczne kraje. Podróże dają zawsze wiele nowych doświadczeń i sporo radości.

Element taki jak drewniana mapa świata na ścianę, może tworzyć pamiątkę po przebytych już podróżach i być powodem, przez który będziemy planować następne wojaże.

Spośród szerokiego wyboru jak np. drewniana mapa polski z grawerem państw i miast czy drewniana mapa Europy, możemy wybrać charakterystyczny i ważny dla nas wycinek świata i zamontować go, gdzie tylko zechcemy. Dużym atutem jest to, że możemy zlecić przygotowanie mapy zgodnie z naszymi preferencjami, na specjalne zamówienie.

Drewniane mapy – sposób montażu

Dla wszystkich osób, które nie lubią robić dziur w ścianach, i skomplikowanych sposobów montowania poszczególnych elementów dekoracyjnych mamy bardzo dobrą wiadomość. Otóż montaż drewnianych map świata jest niezwykle prosty. Każda zamówiona mapa świata, zazwyczaj wyposażona jest w specjalną instrukcje oraz szablon, dzięki którym spokojnie w kilkanaście minut uporamy się z jej montażem.

Pierwszym krokiem jest przyklejenie szablonu, za pomocą taśmy malarskiej. Następnie mocujemy na nim poszczególne wyspy i kontynenty, najlepiej za pomocą kleju montażowego.

Drewniane mapy 3d na ścianę

Taki element, to świetna alternatywa na nudne, staromodne obrazy czy płaskie dekoracje. Element taki jak drewniane mapy świata to powiew świeżości i nietypowa dekoracja, która z powodzeniem zastąpi różne plakaty czy naklejki. Może być stosowana nie tylko w salonie, ale też w pokoju dziecięcym, firmie, poczekalniach i gdzie tylko zapragniemy. Dużą zaletą drewnianych map świata jest to, że każdy produkt nieco różni się od siebie i nie ma mowy o kupieniu dwóch identycznych map. Dzieje się tak, za sprawą wykonywania tych dekoracji ręcznie, oraz użycia drewna, które nigdy nie jest takie samo.

Drewniana mapa – świetny pomysł na prezent

Uniwersalny i piękny wygląd tej dekoracji sprawi, że może to być wymarzony prezent nie tylko dla podróżników ale i dla ciekawskich i otwartych umysłów. Będzie do doskonały podarunek nie tylko dla dorosłych fanów podróży, ale i dla kreatywnych i młodych marzycieli. Możliwość samodzielnego ułożenia poszczególnych elementów konstrukcji, sprawia że jest to doskonała możliwość miłego spędzenia czasu z najbliższymi. Dodatkowym atutem jest to, że produkt ten może być wykorzystywany również jako drewniane podstawki pod talerz.

Informacja prawna