Panele drewniane na ścianę

Dom czy mieszkanie, to miejsce, do którego pędzimy codziennie z pracy czy szkoły. Skoro jest naszą codzienną myślą, powinno się miło kojarzyć. Największa powierzchnia naszych wnętrz to oczywiście ściana i sufit. Moda i upodobania się zmieniają, dlatego jednokolorowe ściany czy tapeta to już przeszłość.

Z pomocą przychodzą producenci paneli

Od zawsze posiadanie boazerii na ścianach i suficie było oznaką większego statusu i zamożności. Nie każdy może sobie pozwolić, by w jego wnętrzu pojawiły się piękne drewniane wykończenia. Aktualnie w modzie do głosu dochodzą panele drewniane na ścianę i sufit. Wielu producentów oferuje swoje warianty paneli drewnianych, a więc mamy z czego wybierać.

Nieszablonowe panele na ścianę

Panele drewniane na ścianę są przeważnie płaskie i prawie nie różnią się od tych, które kładziemy na podłogę. Wychodzącymi poza płaski szablon są panele żaluzjowe, taką ofertę posiada Gepto – producent paneli drewnianych. Warszawa, a w zasadzie podwarszawskie Józefowo, jest miejscem, gdzie ten polski producent ma swój zakład produkcyjny.

Panele drewniane żaluzje

Zastanawiasz się czym są żaluzjowe panele na ścianę i sufit? To panele drewniane wykonane z odstępami między sobą, co daje niesamowity efekt rozszerzenie twoich wnętrz. Wizualnie zyskasz większą przestrzeń, a poniesiesz mniejszy koszt niż przy rozbudowie lub wyburzaniu ścian.

Drewno jako materiał

Jako jeden z najstarszych znanych materiałów używanych do budowy, drewno nadal gości w naszej kulturze, aż do dnia dzisiejszego. Jest uniwersalne, ponieważ potrafi być zgrane z nieustannie pojawiającymi się nowymi trendami. Dlatego producenci najczęściej używają go, by tworzyć swoje panele drewniane. Warszawa będąca prekursorem nowych trendów modowych Polski ciepło przyjmuje aranżację drewnianymi panelami sufitu i ścian.

Odświeżenie sufitu

Możesz pomyśleć, że montaż drewnianych paneli żaluzjowych na sufit, jest rozsądny tylko wtedy, gdy dysponujesz wysokimi pomieszczeniami. Nie mogłeś być w większym błędzie. Na usługę montażu paneli drewnianych mogą zdecydować się Ci z niskim, jak i wysokim wnętrzem. Największym powodem do obalenia tego mitu jest fakt, że panele producenta Gepto nie skracają mieszkania, a wręcz przeciwnie! Ich nietuzinkowy sposób produkcji zapewnia wizualne wrażenie wydłużenia, zarówna sufitu, jak i ścian. Wybór sufitowych paneli drewnianych z pewnością tchnie nową świeżość w twój mil domowy.

Producent oferuje panele drewniane z montażem

Nie każdy ma umiejętności pozwalające na samodzielny montaż, ale też nie każdy ma na to czas. Gepto, jako producent paneli z drewna, ma w swojej ofercie wykwalifikowanych specjalistów. Zostali przeszkoleni w każdym aspekcie montażu, by zapewnić najwyższą jakość efektu końcowego, który zostanie z nami na lata. Wybór montażu poprzez producenta zapewnia brak problemów przy reklamacji związanych z niewłaściwym montażem.

Dodaj komentarz

Informacja prawna