Którego producenta sprzętu do ogrzewania wybrać?

Rynek sterowników grzewczych jest gigantyczny. Czasem ciężko się połapać, który producent specjalizuje się w jakich urządzeniach, a także który z nich jest wart uwagi. Na pewno trzeba uważać na importowane z dalekiego wschodu urządzenia nieznanych marek, które nie posiadają żadnych atestów, a często mają także problemy z serwisowaniem. Wybierając dużą, sprawdzoną markę mamy pewność, że urządzenie zostało skonstruowane zgodnie z najwyższymi, europejskimi standardami i w razie usterki, będziemy mogli liczyć na pomoc serwisową. Pamiętajmy – sterowniki grzewcze są odpowiedzialne nie tylko za nasz domowy komfort, ale także bezpieczeństwo. Warto więc zainwestować kilka złotych więcej i zabezpieczyć swoją rodzinę przed wypadkami. Którzy producenci są warci uwagi i na które produkty warto zwrócić uwagę?

sterownikitech.pl
Przeglądając sterowniki do pieców, na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na firmę Tech – jest to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją sterowników do kotłów CO na węgiel, pellet, miał, biomasę czy drewno. Na wyróżnienie w ofercie zasługują m.in. termostaty, które pozwolą nam określone temperatury dla każdego pomieszczenia. Jeśli zależy nam na komfortowym użytkowaniu ogrzewania, np. podłogowego możemy także w firmie Tech zamówić sterowniki pokojowe, które nie tylko będą zarządzały całym naszym systemem grzewczym, a także pozwolą na ustawienie określonych temperatur w zależności od pory dnia. Do takiego sterownika możemy zamontować listwę sterującą do ogrzewania podłogowego, co zapewni nam stały komfort użytkowania. Jeśli interesuje nas tematyka smart-dom, w ofercie firmy Tech nie brakuje m.in. czujników otwarcia okien.

Sprawdź produkty firmy TECH https://sterownikitech.pl/sklep,1,tech.html

Kolejną firmą wartą uwagi jest zdecydowanie Viessmann – niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych. Firma ma ponad 100-letnie doświadczenie i swojej ofercie posiada szereg ciekawych urządzeń. Jednym z najpopularniejszych produktów od Viessmann są czujniki CO, które służą do awaryjnego wyłączenia kotła grzewczego w przypadku ulatniania się tlenku węgla. Jak wiadomo, ogrzewanie poza swym komfortem musi dawać bezpieczeństwo nam i naszym bliskim. Bezprzewodowy moduł zdalnego sterowania Viessmann pozwoli nam kontrolować pracę kotła bez konieczności ciągłego schodzenia do piwnicy czy kotłowni, a termostaty – pomogą przekierować ciepło tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Sprawdź produkty firmy Viessmann https://sterownikitech.pl/sklep,6,viessmann.html

Natomiast, jeśli cenimy sobie rozwiązania bezprzewodowe, takie, które łatwo zintegrować choćby z smartfonem – warto zdecydować się na sterowniki De Dietrich. Termostaty tej marki zapewniają możliwość połączenia się z domową siecią Wi-Fi i zdalnej kontroli pracy instalacji przy udziale smartfonu lub tabletu. To idealna opcja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Ciekawym rozwiązaniem jest także czujnik ciepłej wody użytkowej marki De Dietrich, który pozwala regulować temperaturę i programować wytwarzanie ciepłej wody w podgrzewaczu pojemnościowym.

Sprawdź produkty firmy De Dietrich https://sterownikitech.pl/sklep,11,producent-sterownikow-de-dietrich.html

Jak widzimy, na rynku jest sporo ciekawych urządzeń, które możemy wykorzystać w domowych warunkach. W celu dopasowania, jak najlepiej sterowników do swoich oczekiwań – najlepiej porozmawiać ze specjalistą ds. systemów grzewczych. Jeśli wolimy sami na spokojnie przemyśleć sprawę, najlepiej zakupić sterowniki w sklepie internetowym przy wsparciu obsługi klienta – takie rozwiązanie jest możliwe m.in. w sklepie https://sterownikitech.pl/.

Informacja prawna