Toalety myjące — w jaki sposób odmieniają codzienne dbanie o higienę?

Toalety myjące

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w wyposażeniu łazienkowym podnosi komfort dbania o higienę i sprawia, że codzienne czynności zajmują mniej czasu. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się toalety myjące, które wyróżniają się intuicyjną obsługą, praktycznymi funkcjami i trybami ułatwiającymi utrzymanie ich w czystości, na przykład automatycznym programem usuwania kamienia. Tego typu modele oferuje między innymi marka LAUFEN, łącząc funkcjonalność z minimalistycznym designem. Jakie są ich pozostałe zalety i dla kogo będą idealnym wyborem?

Nowoczesne toalety myjące — dlaczego warto się na nie zdecydować?

W propozycjach marki LAUFEN znalazły się dwa modele toalet myjących: Riva oraz Navia. Wyróżniają się one pełną ceramiczną obudową, która estetycznie się prezentuje, a także bezkołnierzową konstrukcją rimless. Dzięki niej ze względu na brak trudno dostępnych miejsc miski WC są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Ponadto w kwestii higieny Riva oraz Navia charakteryzują się takimi zaletami jak:

 • dokładne czyszczenie dyszy myjącej przed i po każdym użyciu,
 • możliwość wymiany dyszy natryskowej,
 • ceramiczny korpus, w którym znajduje się dysza natryskowa, co zapewnia estetyczne wykończenie miski WC,
 • możliwość demontażu deski i pokrywy,
 • automatyczny program usuwania kamienia, co ułatwia dbanie o czystość toalety i przedłuża jej żywotność,
 • obsługa za pomocą aplikacji.

W toalecie Riva zastosowano dodatkowo czyszczenie termiczne, które zapewnia jeszcze łatwiejsze utrzymanie jej w czystości oraz wysoką higienę. Dlatego jest to model, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Ponadto zarówno Riva, jak i Navia wyróżniają się minimalistycznym designem, który sprawdzi się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. Inwestorzy mogą również zdecydować się na powłokę LAUFEN CLEAN COAT, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i utrudnia gromadzenie się na niej zabrudzeń. Dzięki temu toalety myjące pozwalają ograniczyć zużycie środków czyszczących.

Funkcjonalna toaleta myjąca Riva — dla kogo będzie idealnym wyborem?

Proponowana przez markę LAUFEN toaleta myjąca Riva zachwyca licznymi funkcjami, które podnoszą komfort codziennego dbania o higienę. Ponadczasowa estetyka wykonania i przemyślane tryby myjące wpływają na lepszą jakość życia domowników, co sprawia, że po inwestycji w tego typu model trudno pomyśleć o powrocie do standardowych misek. Warto między innymi wspomnieć o takich rozwiązaniach jak:

 • higiena intymna dla pań,
 • natrysk tylny,
 • kilka trybów do wyboru: intensywny, oscylacyjny, pulsacyjny,
 • możliwość zaprogramowania czasu trwania natrysku,
 • 7 poziomów siły natrysku,
 • 7 regulowanych pozycji dyszy,
 • 7 poziomów temperatury wody,
 • opcja automatycznego oczyszczania powietrza,
 • zintegrowana izolacja dźwiękowa,
 • tryb ekonomiczny,
 • oświetlenie nocne, dzięki któremu nie trzeba zapalać nocą pełnego światła.

Toaletę myjącą Riva można obsługiwać na kilka różnych sposobów: za pomocą intuicyjnego przycisku obrotowego, przy wykorzystaniu pilota z wyświetlaczem dotykowym lub za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Dzięki temu korzystanie z toalety nie sprawia żadnych trudności nawet mniejszym dzieciom ani osobom starszym. Co więcej, Riva ma funkcję wykrywania użytkowników i pozwala na stworzenie 4 profili z najlepszymi ustawieniami dla poszczególnych domowników. Występuje również w kilku wersjach kolorystycznych: klasycznej bieli, matowej bieli, bieli z powłoką LAUFEN CLEAN COAT, czarnym na wysoki połysk i czarnym macie.

Toaleta myjąca Navia — jakie są jej zalety?

Nowoczesna toaleta myjąca Navia ma mniejsze wymiary i występuje w kolorze klasycznej bieli lub w wersji z powłoką LAUFEN CLEAN COAT. Podobnie jak Riva wyróżnia się wygodnymi funkcjami, takimi jak natrysk tylny, higiena intymna dla pań oraz tryb oscylacyjny. Ponadto ma 7 poziomów regulacji siły natrysku, pozycji dyszy oraz temperatury (temperaturę wody można ustawiać za pośrednictwem aplikacji). W aplikacji można również stworzyć jeden profil użytkownika z preferencyjnymi ustawieniami, co zapewnia większy komfort codziennego korzystania z toalety.

Toaletę myjącą Navia można obsługiwać na dwa sposoby: za pomocą intuicyjnego przycisku obrotowego oraz aplikacji, która oferuje więcej możliwości wyboru ustawień. Warto wspomnieć, że w tym modelu również skorzystasz z trybu ekonomicznego, który pozwala ograniczyć zużycie wody. Na uwagę zasługuje także większa prywatność ze względu na zastosowanie zintegrowanej izolacji dźwiękowej. Dzięki temu używanie toalety jest bardziej komfortowe, a funkcje mycia zapewniają większą higienę.

Starannie zaprojektowane toalety myjące, takie jak Riva i Navia, przypominają swoim wyglądem standardowe miski WC, ale zachwycają nowoczesnymi technologiami. Dzięki minimalistycznym kształtom świetnie sprawdzą się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. Z kolei czarna wersja modelu Riva dodaje aranżacjom charakteru i bardzo dobrze prezentuje się w połączeniu z pozostałym wyposażeniem utrzymanym w podobnych kolorach. W toaletach myjących marki LAUFEN zastosowano wysokiej jakości materiały i rozwiązania, które zapewniają ich niską awaryjność oraz intuicyjną obsługę.

Artykuł promocyjny.

Informacja prawna