Pilarki stołowe do drewna

Zaawansowane technologicznie pilarki stołowe do drewna to sprzęt mający zastosowanie w amatorskich i profesjonalnych warsztatach oraz zakładach. Urządzenia te pracują bardzo wydajnie przez wiele godzin. Wysokiej klasy tarczówki stołowe, posiadają odpowiednie parametry techniczne. To sprzęt odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesny silnik, w który jest wyposażone to urządzenie, pozwala osiągnąć odpowiednią moc znamionową. Tarczówki stołowe dobrze radzą sobie z cięciem drewna o różnej grubości. Piły tarczowe do drewna nadają się także do obróbki materiału pokrytego starą farbą, bejcą czy lakierem. Piły tarczowe do drewna to urządzenia mające szerokie spektrum zastosowania. Wykorzystywane w profesjonalnych warsztatach kraizegi stołowe umożliwiają sprawną obróbkę drewna także w przydomowych garażach. Odpowiednia konstrukcja tych urządzeń gwarantuje bezpieczną pracę. Kraizegi stołowe można wykorzystać do cięcia grubych i dużych kawałków drewna. Sprzęt ten zapewnia płynną i bezproblemową regulację wysokości oraz kąta cięcia. Umożliwia to wbudowane pokrętło, umieszczone w widocznym miejscu na obudowie.

Pilarki stołowe do drewna i materiałów drewnopodobnych

Każda, oferowana przez nas tarczówka do drewna jest energooszczędna. Ma ona możliwość regulacji kąta cięcia. To sprzęt, który ułatwia bardzo precyzyjną obróbkę drewna. Tarczówka do drewna nadaje się do prac wykończeniowych i dekoracyjnych. To sprzęt wyposażony w przydatne funkcje, w tym otwór, do którego można podłączyć odkurzacz na trociny i pył, powstający w czasie pracy. Pilarki tarczowe stołowe rewelacyjnie poradzą sobie z każdym rodzajem drewna. To urządzenia atestowane i certyfikowane. Polecamy także takie urządzenie, jak pilarka stołowa budowlana, która ma zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach, oferujących usługi remontowe i wykończeniowe. Efektywny w działaniu silnik, który posiada pilarka stołowa tarczowa nie ulega zatarciu i przegrzaniu. Sprzęt ten może pracować przez wiele godzin w różnych warunkach atmosferycznych. Wyposażeniem zakładu stolarskiego może być stołowa piła tarczowa znanej i renomowanej marki, specjalizującej się w projektowaniu nowoczesnych elektronarzędzi, przeznaczonych do obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych, a także tworzyw sztucznych. 

Pilarki stołowe do drewna to urządzenia, które mogą zainteresować również domowych majsterkowiczów, wykonujących prace w przydomowych garażach. Sprzęt ten nadaje się także dla profesjonalistów.  

Na uwagę zasługuje Piła tarczowa Atika HT 315  Ø315  230V  można powiedzieć o wszechstronnym przeznaczeniu i stabilnej konstrukcji. Dość powiedzieć, że nogi wykonane są z profili o grubości  2,5 mm
 
Pilarka   Atika HT 315  przeznaczona jest do cięcia desek, łąt, bali i różnych płyt drewnopochodnych wzdłuż i pod kątem z możliwością elastycznego ustawienia kąta cięcia do  45 stopni. Ponadto posiada duże i praktyczne przedłużenie stołu. Tarczówka Atika HT 315 to wygodna w użyciu i mocna krajzega. Średnica tarczy do cięcia powinna wynosić 315 mm. Głębokość cięcia to 63 mm do 90 mm i jest zależna od kąta pochylenia stołu. 

Drugim modelem, na który chcemy zwrócić uwagę jest: Pilarka stołowa do drewna KD3151 2800W  230V KRAFT&DELE.  Tarczówka KD3151 przeznaczona do wszelkiego rodzaju drewna i materiałów drewnopochodnych a także tworzyw sztucznych. Układ odprowadzania wiórów ogranicza rozpylanie się urobku. Pilarka umożliwia wykonanie podstawowych czynności cięcia elementów drzewnych. Z uwagi na niewielkie rozmiary jak i składany stolik maszyna jest bezproblemowa w transporcie i magazynowaniu. Świetnie sprawdzi się w usługowych w terenie jak i w małoseryjnych pracach warsztatowych. Tarczówka dedykowana dla zawodowców jak i do prywatnego użytku.  Na maszynie można wykonać cięcie wzdłużne i poprzeczne elementów drewnianych, także pod kątem, także cięcie tworzyw sztucznych a przy specjalnej tarczy także elementów metalowych. Mocny silnik – 2800W, można ciąż nawet twarde drewno. Tarcza tnąca z hartowanej stali z węglikami 250mm. Grubość cięcia do 85mm. Pilarka jest wyposażona w prowadnicę boczną, która umożliwia cięcie desek na potrzebną szerokość.  Stolik pomocniczy można domontować zarówno z prawej jak i z lewej strony stołu głównego. Bardzo dobra relacja ceny do jakości.

Informacja prawna