Dlaczego rolety rzymskie są najbardziej stylowym wyborem do Twojego domu

rolety rzymskie

Rolety rzymskie to jeden z najstarszych rodzajów zasłon okiennych. Są eleganckie i bardzo praktyczne, ponieważ zapewniają wiele korzyści naszemu domowi. Te rolety okienne nigdy nie wychodzą z mody. Nowoczesny świat obdarzył nas wieloma odmianami rolet, a to właśnie rolety rzymskie nigdy nie straciły na popularności.

Wybór odpowiednich rolet

Rolety rzymskie przeniosą projekt naszego wnętrza na zupełnie nowy poziom. Sznurki zamieszczone z tyłu, wciągają roletę w duże, miękkie poziome plisy, dodając okazały dodatkowy element wyposażenia. W przeciwieństwie do zasłon, które wymagają dużej ilości materiału do wykonania fałd, roleta rzymska wisi płasko przy oknie, więc jest to opłacalny sposób na wprowadzenie luksusowej tkaniny bez nadwyrężania budżetu. Dostępne są gotowe rolety rzymskie, ale w przypadku rolet na wymiar jest znacznie większy wybór.

Jeśli nie mamy pewności, jaki rodzaj rolety najlepiej pasuje do naszej przestrzeni, warto zapoznać się z ofertami różnych producentów. W sieci można znaleźć ich całkiem sporo, przykładowo firma Roletyaluktóra oferuje wysoką jakość, bezpieczeństwo i gwarancję na proponowane produkty, a także profesjonalne i fachowe doradztwo niezdecydowanym i niepewnym klientom.

Wspaniałe cechy rolet rzymskich

Estetyka i prywatność

Jedną z głównych zalet jest piękno i styl, które rolety rzymskie oferują przestrzeniom. Są one wykonane z tkaniny, które w odpowiednim odcieniu potrafią zmienić cały wystrój. Do rolet rzymskich można wybrać dowolny rodzaj tkaniny o dowolnej grubości w dowolnym kolorze i wzorze. Ponadto rolety rzymskie idealnie zapewniają prywatność naszym pomieszczeniom.

Kontrola jasności

Duże okna z jednej strony sprawiają, że nasze mieszkania są niezwykle jasne i ciepłe, jednak z drugiej czasami marzymy o tym, żeby ograniczyć nadmiar światła, który wpada do naszego wnętrza. Szczególnie latem, gdy światło słoneczne jest ekstremalnie mocne i sprawia, że czujemy się wyjątkowo niekomfortowo.

Dodatkowo rolety rzymskie można montować na różne sposoby:

  • montaż do ściany
  • montaż do sufitu
  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej
  • montaż bezinwazyjny we wnęce szybowej

Pod adresem http://www.roletyalu.pl/oferta/rolety-wewnetrzne/rolety-rzymskie można znaleźć więcej przydatnych informacji od producenta rolet, przykładowo jakie modele rolet rzymskich można wybrać.

Jaki jest koszt rolety rzymskiej?

Na stronie http://konfigurator.roletyalu.pl/ znaleźć można konfigurator rolet, za pomocą którego w kilku prostych krokach da się skonfigurować wybraną roletę. Poza roletami wewnętrznymi, konfigurator oferuje wycenę także innych produktów producenta, takich jak:

  • rolety zewnętrzne
  • okna
  • markizy
  • bramy i kraty rolowane
  • bram segmentowych

Po wejściu na stronę wystarczy wybrać interesujący nas produkt, wpisać konkretne wymiary okna, gdzie będziemy montować rolety i to tyle. Jest to profesjonalne narzędzie, które również jest niezwykle intuicyjne, dlatego korzystanie z konfiguratora jest bardzo szybkie i pomaga wstępnie określić koszt wybranych rolet.

Informacja prawna